All Products
-
Flexible Insulated Wire
-
Silicone Insulated Wire
-
Fiberglass Insulated Copper Wire
-
Insulated Wire
-
XLPE Hook Up Wire
-
Silicone Rubber Insulated Wire
-
Fiberglass Braided Wire
-
PVC Insulated Copper Wire
-
Mica Insulated Wire
-
Electrical Wiring Harness
-
Custom Electrical Wire
-
High Temperature Flexible Tubing
-
FEP Insulated Wire
-
PFA Insulated Wire
-
Rudy MullerMysun is a very good company, people are very kind,products are very very good! -
Joe RobinsonThe quality and the price of your product is very competitive on the market -
Diego CuellarYour goods are superior in quality compared with those of other manufacturers.
Contact Person :
Peter Sun
Phone Number :
0086-13823381460
Keywords [ 305m roll ul tinned copper wire ] match 768 Products.
Annealed Tinned UL3239 30KV High Voltege Power Lead 20KV
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Insulation Material: | Silicone Rubber Extruded |
| Conductor Material: | Tinned Copper |
Single Core Copper slicone House Wiring Electrical Cable and Wire Price
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Insulation Material: | Silicone Rubber Extruded |
| Conductor Material: | Tinned Copper |
22AWG 3KV 200C Silicone Rubber Insulated Wire UL3239
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Insulation Material: | Silicone Rubber Extruded |
| Conductor Material: | Tinned Copper |
XLPE Insulation Lighting Hook Up Wire UL3271 Lead Tinned Copper Conductor Red
| Product Name: | UL3271 |
|---|---|
| Insulation: | XLPE |
| Conductor: | Tinned Copper |
CCC XLPE UL3071 Copper Electrical Wire Single Core 16AWG 125c VDE
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Insulation Material: | Silicone Rubber |
| Conductor Material: | Tinned Copper |
high temperature silicone wire UL3138 Tinned Copper Insulated Wire white black red color
| Insulation: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Rated Voltage: | 600V |
| Rated Temperature: | 150C |
600V 150C UL3137 silicon rubber wire Tinned Copper Electric wire for electrical appliance
| Insulation: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Rated Voltage: | 600V |
| Rated Temperature: | 150C |
UL3136 silicone rubber insulated wire Tinned Copper For Lighting with black color
| Insulation: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Rated Voltage: | 300V |
| Rated Temperature: | 150C |
200C FEP Wire Tinned Copper UL1330 22AWG Standard 300V For Heater / Motor
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Material: | Copper |
| Insulation: | Fep Insulation Cable |
Home Appliance / Heater / Lighting FEP Wires Tinned Copper Ul1330 600V/200C
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Material: | Copper |
| Insulation: | FEP Insulation Cable |

