All Products
-
Flexible Insulated Wire
-
Silicone Insulated Wire
-
Fiberglass Insulated Copper Wire
-
Insulated Wire
-
XLPE Hook Up Wire
-
Silicone Rubber Insulated Wire
-
Fiberglass Braided Wire
-
PVC Insulated Copper Wire
-
Mica Insulated Wire
-
Electrical Wiring Harness
-
Custom Electrical Wire
-
High Temperature Flexible Tubing
-
FEP Insulated Wire
-
PFA Insulated Wire
-
Rudy MullerMysun is a very good company, people are very kind,products are very very good! -
Joe RobinsonThe quality and the price of your product is very competitive on the market -
Diego CuellarYour goods are superior in quality compared with those of other manufacturers.
Contact Person :
Peter Sun
Phone Number :
0086-13823381460
Keywords [ 305m roll ul tinned copper wire ] match 768 Products.
UL3122 Tinner Copper Insulated Wires 300V 200℃ UL758 For Linghting
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200℃ |
| Standard: | UL758 |
Flexible Silicone Insulation Tinned Copper Braided Wire Low Eccentricity
| Insulation: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Size: | 26AWG-16AWG, 0.3-1.25mm |
16 awg 600V 105C UL1015 PVC Insulated Copper Wire Hook Up Cable
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 105℃ |
| Insulation: | PVC |
Tinned Copper Conductors Insulated Wire 300V UL1592 Weather Resistance
| Insulation: | FEP |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Size: | 30AWG-16AWG |
16 awg 600V 105C UL1015 PVC Insulated Copper Wire Hook Up Cable
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 105℃ |
| Insulation: | PVC |
UL3138 Flexible Insulated Wire 10 AWG Silicone Wire With Tinned Copper
| Insulation: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Size: | 18-9AWG |
Heat Proof Fiberglass Insulated Copper Wire For Industrial Machine UL3550
| Voltage: | 10000V |
|---|---|
| Temperature: | 200C |
| Insulation: | Fiberglass |
UL Listed PVC Insulated Copper Wire / Pvc Insulated Cable For Air Conditioner UL1007
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 80℃ |
| Insulation: | PVC |
UL3166 125C XLPE Flexible Insulated Wire 300V 125C VDE Braided Copper
| Voltage: | 300V |
|---|---|
| Temperature: | 125C |
| Standard: | UL758 |
150C rated temperature XLPE insulated cable UL3321 tinned copper conductor
| Insulation: | XLPE |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Size: | 30-2AWG |

