All Products
-
Flexible Insulated Wire
-
Silicone Insulated Wire
-
Fiberglass Insulated Copper Wire
-
Battery Cable
-
Insulated Wire
-
XLPE Hook Up Wire
-
Silicone Rubber Insulated Wire
-
Fiberglass Braided Wire
-
PVC Insulated Copper Wire
-
Mica Insulated Wire
-
Electrical Wiring Harness
-
Custom Electrical Wire
-
High Temperature Flexible Tubing
-
FEP Insulated Wire
-
PFA Insulated Wire
-
Rudy MullerMysun is a very good company, people are very kind,products are very very good! -
Joe RobinsonThe quality and the price of your product is very competitive on the market -
Diego CuellarYour goods are superior in quality compared with those of other manufacturers.
Contact Person :
Peter Sun
Phone Number :
0086-13823381460
Keywords [ 305m roll ul tinned copper wire ] match 768 Products.
600 volt wire UL3240 silicone rubber insulated wire for small home appliance
| Insulation: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Size: | 28-10AWG |
22AWG flexible wire UL3136 silicone rubber insulated wire solid conductor
| Insulation: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Size: | 26AWG, 24AWG, 22AWG, 20AWG |
0.75mm UL3512 Silicone Insulated Cable With ROHS REACH Report
| Voltage: | 600V |
|---|---|
| Temperature: | 200C |
| Standard: | UL758 |
600V UL758 PVC Sheathed Cable OD 10.66mm 105C UL1015 Pvc Flexible Cable
| Insulation: | PVC |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper Wire |
| OD: | 1.90-10.66mm |
600V AWM UL3512 8awg Silicone Rubber Insulated Cable
| Single Wire: | 0.05mm |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Insulation: | Silicone Rubber |
26AWG Pvc Insulated Cable UL1015 600V 105C Fire Resistant Cable
| Product Name: | PVC Wire |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Insulation: | PVC |
26AWG Pvc Insulated Cable UL1015 600V 105C Fire Resistant Cable
| Product Name: | PVC Wire |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Insulation: | PVC |
24awg UL3122 Silicone Rubber Insulation Cable Fiberglass Stranded
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Insulation Material: | Silicone Rubber Extruded |
| Conductor Material: | Tinned Copper |

