All Products
-
Flexible Insulated Wire
-
Silicone Insulated Wire
-
Fiberglass Insulated Copper Wire
-
Insulated Wire
-
XLPE Hook Up Wire
-
Silicone Rubber Insulated Wire
-
Fiberglass Braided Wire
-
PVC Insulated Copper Wire
-
Mica Insulated Wire
-
Electrical Wiring Harness
-
Custom Electrical Wire
-
High Temperature Flexible Tubing
-
FEP Insulated Wire
-
PFA Insulated Wire
-
Rudy MullerMysun is a very good company, people are very kind,products are very very good! -
Joe RobinsonThe quality and the price of your product is very competitive on the market -
Diego CuellarYour goods are superior in quality compared with those of other manufacturers.
Contact Person :
Peter Sun
Phone Number :
0086-13823381460
Keywords [ 305m roll ul tinned copper wire ] match 768 Products.
flexible multicore VDE H05SS-F Silicone Rubber Insulated Wire hook up wire
| Rated Voltage: | 450V/750V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 180℃ |
| Conductor: | Tinned Copper Wire |
Awm3122 Heat Resistance Silicone Fiberglass Braiding Cable 300V
| Item: | Fiberglass Braided Wire |
|---|---|
| Insulation: | Silicone Rubber+fiberglass |
| Conductor: | Tinner Copper |
Multicore Cross Linked Polyethylene Cable , 600v XLPE Power Cable Mildew Proof
| Name: | XLPE Electrical Wire |
|---|---|
| Model: | AWM3271 |
| Conductor: | Tinned Copper |
200C High Temp UL3122 18AWG Electric XLPE Cable 300V
| Name: | Silicone Wire |
|---|---|
| Model: | AWM3122 |
| Insulation: | XLPE |
UL Listed AWM UL3530 Silicone Rubber Insulated Wire High Temperature Resistance
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ OR 200℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
600-750V XLPE Insulated Power Cable , 26 AWG Hookup Wire Ul758 Standard
| Conductor: | Tinned Copper |
|---|---|
| Rated Voltage: | 600-750V |
| Rated Temperature: | 150℃ |
XLPE Insulation Halogen Free Flame Retardant Cables 600V 150C Weather Resistance
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150C |
| Insulation: | XLPE |
High Temp Silicone Rubber Insulated Wire Flexible UL3241 Moisture Proof
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200℃ |
| Conductor: | Nickel-plated Or Silver Plated Copper Wire |
UL758 AWG3135 Silicone Rubber Insulated Lead Flame Ratardant 200C
| Name: | Flexible Silicone Wire |
|---|---|
| Conductor Type: | Stranded |
| Application: | Headlamp,Coffee Machine,Microwave Oven |
125 Degree UL3271 XLPE Insulation Lead 2AWG For Lighting
| Product Name: | UL3271 |
|---|---|
| Insulation: | XLPE |
| Conductor: | Tinned Copper |

