All Products
-
Flexible Insulated Wire
-
Silicone Insulated Wire
-
Fiberglass Insulated Copper Wire
-
Insulated Wire
-
XLPE Hook Up Wire
-
Silicone Rubber Insulated Wire
-
Fiberglass Braided Wire
-
PVC Insulated Copper Wire
-
Mica Insulated Wire
-
Electrical Wiring Harness
-
Custom Electrical Wire
-
High Temperature Flexible Tubing
-
FEP Insulated Wire
-
PFA Insulated Wire
-
Rudy MullerMysun is a very good company, people are very kind,products are very very good! -
Joe RobinsonThe quality and the price of your product is very competitive on the market -
Diego CuellarYour goods are superior in quality compared with those of other manufacturers.
Contact Person :
Peter Sun
Phone Number :
0086-13823381460
Keywords [ 305m roll ul tinned copper wire ] match 768 Products.
XLPE insulated cable UL3173 26-9AWG halogen free 600V 125C motor lead wire
| Insulation: | XLPE |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Size: | 26-9AWG |
UL3266 300V 125C xlpe insulated cable fire resistant with UL certificate
| Insulation: | XLPE |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Size: | 32-10AWG |
Acid Resistance Silicone Insulated Wire UL3530 150C Or 200C Working Temperature
| Name: | Silicone Jacketed Wire |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Size: | 26-1AWG |
VW-1 flame retardant UL1591 insulated 28awg hook up wire
| Insulation: | FEP |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Size: | 30AWG-16AWG |
VDE approved silicone rubber insulated wire N2GFAF 0.1-6.0sqmm for options
| Insulation: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Size: | 0.1-6.0sqmm |
H05S-K 0.75 Sq Mm Silicone Hook Up Wire , High Temperature Appliance Wire VDE Certificate
| Insulation: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Size: | 0.5-2.5sqmm |
AWM3122 high temperature resistant cable Silicone Fiber Glass Sleeving Customize for Different Vol
| Item: | Fiberglass Braided Wire |
|---|---|
| Insulation: | Silicone Rubber+fiberglass |
| Conductor: | Tinner Copper |
250 Degree Silicone Rubber Insulated Wire Flexible Multi Core Type UL4367
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 250℃ |
| Conductor: | Tinned Copper Wire |
Yellow 22awg 150deg Silicone Rubber Insulated Wire For LED Lighting Application
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
High Temperature Flexible Multicore Cable , PVC Jacket Cable FEP Insulation
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 105℃/180℃ |
| Insulation: | FEP |

