All Products
-
Flexible Insulated Wire
-
Silicone Insulated Wire
-
Fiberglass Insulated Copper Wire
-
Insulated Wire
-
XLPE Hook Up Wire
-
Silicone Rubber Insulated Wire
-
Fiberglass Braided Wire
-
PVC Insulated Copper Wire
-
Mica Insulated Wire
-
Electrical Wiring Harness
-
Custom Electrical Wire
-
High Temperature Flexible Tubing
-
FEP Insulated Wire
-
PFA Insulated Wire
-
Rudy MullerMysun is a very good company, people are very kind,products are very very good! -
Joe RobinsonThe quality and the price of your product is very competitive on the market -
Diego CuellarYour goods are superior in quality compared with those of other manufacturers.
Contact Person :
Peter Sun
Phone Number :
0086-13823381460
Keywords [ 305m roll ul tinned copper wire ] match 768 Products.
Ultra Flexible Silicone Insulated Wire Heat Proof Cable For Home Appliance UL3135
| Name: | Flexible Silicone Insulated Wire |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Standard: | UL758 |
22 Awg Silicone Fiberglass Insulated Copper Wire UL 3122 High Temperature Resistant
| Voltage: | 300V |
|---|---|
| Temperature: | 200C |
| Insulation: | Silicone Rubber |
Heat Proof High Temperature Silicone Cable , 18-12 AWG Multi Strand Silicone Wire
| Name: | High Temperature Silicone Wire |
|---|---|
| Model: | AWM3134 |
| Insulation: | Silicone Rubber |
16-32AWG Flexible Insulated Wire Tinned Copper Conductor UL1860
| Rated Voltage: | 150V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200℃ |
| Insulation: | PFA |
16-32AWG Flexible Insulated Wire Tinned Copper Conductor UL1860
| Rated Voltage: | 150V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200℃ |
| Insulation: | PFA |
UL758 10AWG XLPE Hook Up Wire Alkali Resistance AWM3321
| Name: | XLPE Wire |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Size: | 30-2 AWG |
Red 22 AWG Silicone Insulated Wire With Tinned Copper Conductor UL3133
| Name: | 22 AWG Silicone Insulated Wire |
|---|---|
| Insulation: | Silicone Rubber |
| Conductor: | Tinned Copper |
White Color Electric Cooker Wire , UL3075 10 Awg Stranded Copper Wire
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200℃ |
| Insulation: | Fiber Glass |
22 AWG Stranded Copper Wire , Red High Voltage Lead Wire UL3136 150°C FT-2
| Name: | Silicone Rubber Wire |
|---|---|
| Model: | AMW3136 |
| Insulation: | Silicone Rubber |
26 AWG High Voltage Silicone Insulated Wire With Stranded Conductor AWM3136
| Name: | High Voltage Silicone Wire |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Conductor Type: | Stranded |

