All Products
-
Flexible Insulated Wire
-
Silicone Insulated Wire
-
Fiberglass Insulated Copper Wire
-
Battery Cable
-
Insulated Wire
-
XLPE Hook Up Wire
-
Silicone Rubber Insulated Wire
-
Fiberglass Braided Wire
-
PVC Insulated Copper Wire
-
Mica Insulated Wire
-
Electrical Wiring Harness
-
Custom Electrical Wire
-
High Temperature Flexible Tubing
-
FEP Insulated Wire
-
PFA Insulated Wire
-
Rudy MullerMysun is a very good company, people are very kind,products are very very good! -
Joe RobinsonThe quality and the price of your product is very competitive on the market -
Diego CuellarYour goods are superior in quality compared with those of other manufacturers.
Contact Person :
Peter Sun
Phone Number :
0086-13823381460
Keywords [ 200c high temperature wire ] match 270 Products.
UL1726 PFA Insulated Wire 300V 250C tinned copper wire lighiting heater white blue black
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Insulation Material: | PFA |
| Conductor Material: | Tinned Copper |
PFA Insulated Wire UL1726 300V 250C tinned copper wire 5AWG lighiting heater white blue black
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Insulation Material: | PFA |
| Conductor Material: | Tinned Copper |
UL3252 Silicone Rubber Wires 600v 250C 22AWG FT2 Black Home Appliance Uav Lighting
| Product Name: | Silicone Rubber Cables |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Insulation: | Silicone Rubbe Insulation Cable |
Silicone Rubber FT-2 Flame TEST 0.5-4.0MM2 Electrical Flexible Insulated Wire
| COLOR: | All Colors Are Avaiable |
|---|---|
| Temperature: | -60-200C |
| Voltage: | 600V |
Awm3135 UL758 Silicone Hook Up Wire For Heating Element 600V
| Name: | Flexible Silicone Wire |
|---|---|
| Conductor Type: | Stranded |
| Application: | Headlamp,Coffee Machine,Microwave Oven |
Nickel Plated UL1330 Flexible Electrical Wire Tinned Copper Conductor 200C
| Product Name: | UL1330 30AWG FEP Insulation Wire Coated Wire |
|---|---|
| Color: | All Colors |
| Conductor: | Nickel-plated Copper |
2.5mm Tinned Copper Insulated Cable 200C UL3135 Silicone Rubber Insulated Cable
| Insulation: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Rated Voltage: | 600V |
| Rated Temperature: | 200C |
600V 200C FEP Insulated Copper Wire UL1330 FEP Insulation Wire For Home Appliance
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200℃ |
| Insulation: | FEP |
200C UL3241 Fiberglass Insulated Copper Wire 305m/ Roll High Temp Silicone Cable
| Insulation: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Rated Voltage: | 300V |
| Rated Temperature: | 200C |
200C UL3367 Tinned Copper Insulated Cable 18AWG VDE For Generator
| Insulation: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Rated Voltage: | 300V |
| Rated Temperature: | 200C |

