All Products
-
Flexible Insulated Wire
-
Silicone Insulated Wire
-
Fiberglass Insulated Copper Wire
-
Battery Cable
-
Insulated Wire
-
XLPE Hook Up Wire
-
Silicone Rubber Insulated Wire
-
Fiberglass Braided Wire
-
PVC Insulated Copper Wire
-
Mica Insulated Wire
-
Electrical Wiring Harness
-
Custom Electrical Wire
-
High Temperature Flexible Tubing
-
FEP Insulated Wire
-
PFA Insulated Wire
-
Rudy MullerMysun is a very good company, people are very kind,products are very very good! -
Joe RobinsonThe quality and the price of your product is very competitive on the market -
Diego CuellarYour goods are superior in quality compared with those of other manufacturers.
Contact Person :
Peter Sun
Phone Number :
0086-13823381460
Keywords [ 200c high temperature wire ] match 270 Products.
VDE XLPE UL3512 Silicone Insulated Wire 200C 600V Tinned Copper Wire
| Insulation: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Rated Voltage: | 600V |
| Rated Temperature: | 200C |
UL3512 Flexible Silicone Insulated Wire VDE XLPE 200C 600V 305m/ Roll
| Insulation: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Rated Voltage: | 600V |
| Rated Temperature: | 200C |
Industrial Fiberglass Braided Wire Silicone Rubber Insulation 600V 200C
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200C |
| Insulation: | Silicone Rubber |
600V 200C Silicone Battery Cable , High Heat Resistant Wire UL CUL CSA Certificated
| Voltage: | 600V AC |
|---|---|
| Temperature: | 200C |
| Insulation: | Silicone Rubber |
Silicone Rubber Fiberglass Insulated Copper Wire UL3122 300V 200C UL 758 Standard
| Voltage: | 300V |
|---|---|
| Temperature: | 200C |
| Insulation: | Silicone Rubber And Fiberglass Braiding |
200C UL758 26AWG Rubber Insulated Electrical Wire
| Product Name: | Silicone Wire |
|---|---|
| Size: | 12-26AWG 0.3-1.25mm2 |
| Rated Voltage: | 600V |
UL758 AWG3135 Silicone Rubber Insulated Lead Flame Ratardant 200C
| Name: | Flexible Silicone Wire |
|---|---|
| Conductor Type: | Stranded |
| Application: | Headlamp,Coffee Machine,Microwave Oven |
Home Appliance / Heater / Lighting FEP Wires Tinned Copper Ul1330 600V/200C
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Material: | Copper |
| Insulation: | FEP Insulation Cable |
305m/ Roll UL3253 Silicone Rubber Insulated Wire 1-11mil Heating
| Insulation: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Rated Voltage: | 600V |
| Rated Temperature: | 200C |
E239689 26AWG FEP Insulation Wire UL1332 Nickel Plated Copper Conductor
| Product Name: | UL1332 26AWG FEP Insulation Wire Coated Wire |
|---|---|
| Color: | All Colors |
| Conductor: | Nickel-plated Copper |

