All Products
-
Flexible Insulated Wire
-
Silicone Insulated Wire
-
Fiberglass Insulated Copper Wire
-
Battery Cable
-
Insulated Wire
-
XLPE Hook Up Wire
-
Silicone Rubber Insulated Wire
-
Fiberglass Braided Wire
-
PVC Insulated Copper Wire
-
Mica Insulated Wire
-
Electrical Wiring Harness
-
Custom Electrical Wire
-
High Temperature Flexible Tubing
-
FEP Insulated Wire
-
PFA Insulated Wire
-
Rudy MullerMysun is a very good company, people are very kind,products are very very good! -
Joe RobinsonThe quality and the price of your product is very competitive on the market -
Diego CuellarYour goods are superior in quality compared with those of other manufacturers.
Contact Person :
Peter Sun
Phone Number :
0086-13823381460
Keywords [ 200c high temperature wire ] match 270 Products.
15KV High Voltage 16 Awg Wire , UL3239 Insulated Cable Acid Resistance
| Rated Voltage: | 15KV |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200℃ |
| Insulation: | FEP |
High Temp 300V 305m 18AWG XLPE Silicone Wire For Robot
| Name: | Silicone Wire |
|---|---|
| Model: | AWM3122 |
| Insulation: | XLPE |
UL4330 Silicone Rubber Insulated Wire for Home Electric Appliances high temp
| Name: | Flexible Silicone Wire |
|---|---|
| Conductor Type: | Stranded |
| Application: | Headlamp,Coffee Machine,Microwave Oven |
UL4330 Silicone Rubber Insulated Wire for Home Electric Appliances high temp
| Name: | Flexible Silicone Wire |
|---|---|
| Conductor Type: | Stranded |
| Application: | Headlamp,Coffee Machine,Microwave Oven |
Heet Peroof FEP Insulated Wire Tinned Copper 600V/200C For New Energy / Heater / Lighting
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Material: | Copper |
| Insulation: | Fep Insulation Cable |
Electrical Wires Supplies FEP Wire Tinned Copper 8 AWG 600V/200C For New Energy UAV Robot
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Material: | Copper |
| Insulation: | Fep Insulation Cable |
Electrical FEP Wire Tinned Copper Ul1330 600V/200C For Home Appliances Heater Lighting
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Material: | Copper |
| Insulation: | Fep Insulation Cable |
200C 16-26AWG Silicone Rubber Insulated Wire Tinned Copper UL3135
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200°C |
| Conductor: | Tinned Copper |
200C 30KV Soft Silicone Rubber Insulated Wire UL3239 Customized Color
| Rated Voltage: | 3KV, 6KV,10KV,20,KV,30KV |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
UL Certificated Insulated Wire And Cable Oil Resistant UL10362 600V 250C
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 250C |
| Insulation: | PFA |

