All Products
-
Flexible Insulated Wire
-
Silicone Insulated Wire
-
Fiberglass Insulated Copper Wire
-
Insulated Wire
-
XLPE Hook Up Wire
-
Silicone Rubber Insulated Wire
-
Fiberglass Braided Wire
-
PVC Insulated Copper Wire
-
Mica Insulated Wire
-
Electrical Wiring Harness
-
Custom Electrical Wire
-
High Temperature Flexible Tubing
-
FEP Insulated Wire
-
PFA Insulated Wire
-
Rudy MullerMysun is a very good company, people are very kind,products are very very good! -
Joe RobinsonThe quality and the price of your product is very competitive on the market -
Diego CuellarYour goods are superior in quality compared with those of other manufacturers.
Contact Person :
Peter Sun
Phone Number :
0086-13823381460
Keywords [ rubber high voltage silicone wire ] match 564 Products.
250C High Temperature Electrical Cable , 24 Awg Stranded Wire UL3252
| Voltage: | 600V |
|---|---|
| Temperature: | 250C |
| Insulation: | Silicone Rubber |
Eco friendly 12 awg hookup wire , high temperature electrical cable UL3240
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
Eco friendly 12 awg hookup wire , high temperature electrical cable UL3240
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
Eco friendly 12 awg hookup wire , high temperature electrical cable UL3240
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
high temperature flexible 20-26 Awg UL3140 Silicone Rubber Insulated tinned copper electrical Wire
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
1AWG UL3512 Silicone Wire 200C 600V Tinned Copper High Temp Cable
| Temperature Rating: | 200C |
|---|---|
| Wire Shape: | ROUND |
| AWG Sizes: | 1AWG, 2 AWG, 4 AWG, 6 AWG, 8 AWG, 10AWG |
Heat Proof Fiberglass Insulated Copper Wire For Industrial Machine UL3550
| Voltage: | 10000V |
|---|---|
| Temperature: | 200C |
| Insulation: | Fiberglass |
Green Heat Proof Wire Insulation , 1.5mm Flexible Lead Wire VDEH05SJ-K
| Rated Voltage: | 450V/750V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 180℃ |
| Conductor: | Tinned Copper Wire |
Multi Colored Silicone Speaker Wire / High Temperature Electrical Wire 22 AWG
| Name: | High Temperature Electrical Wire |
|---|---|
| Conductor Type: | Stranded |
| Application: | Home Appliance,Headlamp |
3KV/6KV/10KV high Voltage Cable UL 3239 22AWG Tinned Copper Conductor Flexible Insulated Wire
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Insulation Material: | Silicone Rubber Extruded |
| Conductor Material: | Tinned Copper |

