All Products
-
Flexible Insulated Wire
-
Silicone Insulated Wire
-
Fiberglass Insulated Copper Wire
-
Insulated Wire
-
XLPE Hook Up Wire
-
Silicone Rubber Insulated Wire
-
Fiberglass Braided Wire
-
PVC Insulated Copper Wire
-
Mica Insulated Wire
-
Electrical Wiring Harness
-
Custom Electrical Wire
-
High Temperature Flexible Tubing
-
FEP Insulated Wire
-
PFA Insulated Wire
-
Rudy MullerMysun is a very good company, people are very kind,products are very very good! -
Joe RobinsonThe quality and the price of your product is very competitive on the market -
Diego CuellarYour goods are superior in quality compared with those of other manufacturers.
Contact Person :
Peter Sun
Phone Number :
0086-13823381460
Keywords [ rubber high voltage silicone wire ] match 564 Products.
200C High Temp UL3122 18AWG Electric XLPE Cable 300V
| Name: | Silicone Wire |
|---|---|
| Model: | AWM3122 |
| Insulation: | XLPE |
UL 3134 16 Awg Flexible Silicone Rubber Insulated Wire Home Appliance blue white yellow
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
18 Awg Flexible Silicone Rubber Insulated Wire UL3134 600V 150C Home Appliance blue white yellow
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
150deg Silicone Rubber Insulated Wire 24awg For Headlamp 600V UL 3137
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
600V 150C Silicone Rubber Insulated Cable UL3134 Tinned Copper
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
12-18 Awg Flexible Silicone Rubber Insulated Wire For Home Appliance UL 3134
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
150deg Silicone Rubber Insulated Wire 24awg For Headlamp 600V UL 3137
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
awm 22 Gauge flexible UL3212 Heat Resistant Silicone Rubber Insulated electrical Wire
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
High Temp Silicone Rubber Insulated Wire Flexible UL3241 Moisture Proof
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200℃ |
| Conductor: | Nickel-plated Or Silver Plated Copper Wire |
Multi Core 4*18 Awg Custom Electrical Wire High Voltage Resistance UL4271
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200℃ |
| Conductor: | Tinned Copper Wire |

