All Products
-
Flexible Insulated Wire
-
Silicone Insulated Wire
-
Fiberglass Insulated Copper Wire
-
Insulated Wire
-
XLPE Hook Up Wire
-
Silicone Rubber Insulated Wire
-
Fiberglass Braided Wire
-
PVC Insulated Copper Wire
-
Mica Insulated Wire
-
Electrical Wiring Harness
-
Custom Electrical Wire
-
High Temperature Flexible Tubing
-
FEP Insulated Wire
-
PFA Insulated Wire
-
Rudy MullerMysun is a very good company, people are very kind,products are very very good! -
Joe RobinsonThe quality and the price of your product is very competitive on the market -
Diego CuellarYour goods are superior in quality compared with those of other manufacturers.
Contact Person :
Peter Sun
Phone Number :
0086-13823381460
Keywords [ rubber high voltage silicone wire ] match 564 Products.
200C 30KV Soft Silicone Rubber Insulated Wire UL3239 Customized Color
| Rated Voltage: | 3KV, 6KV,10KV,20,KV,30KV |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
CCC 16AWG UL3134 Flexible Rubber Insulated Wire Home Appliances
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
14awg UL3134 150C Flexible Silicone Insulated Wire ROHS
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
600V 200C Silicone Rubber Insulated Wire Tinned Copper UL3135 for home appliance
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200°C |
| Conductor: | Tinned Copper |
600V 150C UL3137 silicon rubber wire Tinned Copper Electric wire for electrical appliance
| Insulation: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Rated Voltage: | 600V |
| Rated Temperature: | 150C |
UL3136 silicone rubber insulated wire Tinned Copper For Lighting with black color
| Insulation: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Rated Voltage: | 300V |
| Rated Temperature: | 150C |
Nickel copper Electrical Wire UL3251 Silicone Rubber Insulated Wire with red black white color
| Insulation: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Rated Voltage: | 600V |
| Rated Temperature: | 250C |
silicone rubber insulated wire 12-30AWG for electrical appliance with blace red color
| Insulation: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Rated Voltage: | 600V |
| Rated Temperature: | 200C |
600V Home Appliances Flexible Rubber Insulated Wire CCC 16AWG UL3134
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
1.15mm Silicone Rubber Insulated Wire 250C UL3251 High Temperature
| Insulation: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Rated Voltage: | 600V |
| Rated Temperature: | 250C |

