All Products
-
Flexible Insulated Wire
-
Silicone Insulated Wire
-
Fiberglass Insulated Copper Wire
-
Battery Cable
-
Insulated Wire
-
XLPE Hook Up Wire
-
Silicone Rubber Insulated Wire
-
Fiberglass Braided Wire
-
PVC Insulated Copper Wire
-
Mica Insulated Wire
-
Electrical Wiring Harness
-
Custom Electrical Wire
-
High Temperature Flexible Tubing
-
FEP Insulated Wire
-
PFA Insulated Wire
-
Rudy MullerMysun is a very good company, people are very kind,products are very very good! -
Joe RobinsonThe quality and the price of your product is very competitive on the market -
Diego CuellarYour goods are superior in quality compared with those of other manufacturers.
Contact Person :
Peter Sun
Phone Number :
0086-13823381460
Keywords [ electric hook up cable ] match 179 Products.
flexible multicore VDE H05SS-F Silicone Rubber Insulated Wire hook up wire
| Rated Voltage: | 450V/750V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 180℃ |
| Conductor: | Tinned Copper Wire |
Silicone Rubber Insulated 12 AWG Electrical Wire , Battery Lead Wire UL3142
| Insulation: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Size: | 18-12AWG |
600V 200C Silicone Battery Cable , High Heat Resistant Wire UL CUL CSA Certificated
| Voltage: | 600V AC |
|---|---|
| Temperature: | 200C |
| Insulation: | Silicone Rubber |
Tinned Copper Silicone Electrical Wire , UL Listed 26 AWG Silicone Flexible Cable
| Name: | AWM3135 Silicone Flexible Cable |
|---|---|
| Insulation: | Silicone Rubber |
| Conductor: | Tinned Copper |
22WAG UL1858 PFA High Temperature Insulated Wire 150 Degree
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ |
| Insulation: | PFA |
XLPE Cable Awm3173 600V Heating Cable Fire Resistant Halogen Free Hook-up Electrical Lead Wire
| Name: | XLPE Wire |
|---|---|
| Model: | AWM3321 |
| Conductor: | Tinned Copper |
VDE 600V 22AWG XLPE Hook Up Wire UL3386 XLPE Underground Cable
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Color: | Yellow Green |
| Usage: | Widely Used In Home Appliance ,lighting ,heater,motor & Generator,UAU,robot,industrial Power Etc |
UL Listing 24 AWG Wire , FEP Coated Hook Up Wire 300V 150C
| Insulation: | FEP |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Size: | 30AWG-10AWG |
150C XLPE Hook Up Wire XLPE Insulated Cable UL3321 VW-1 18AWG For Industrial Power
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Color: | Black |
| Usage: | Widely Used In Home Appliance ,lighting ,heater,motor & Generator,UAU,robot,industrial Power Etc |
OD1.46mm XLPE Hook Up Wire 20AWG VW-1 Wires Tinned Copper
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Color: | Blue |
| Usage: | Widely Used In Home Appliance ,lighting ,heater,motor & Generator,UAU,robot,industrial Power Etc |

