All Products
-
Flexible Insulated Wire
-
Silicone Insulated Wire
-
Fiberglass Insulated Copper Wire
-
Battery Cable
-
Insulated Wire
-
XLPE Hook Up Wire
-
Silicone Rubber Insulated Wire
-
Fiberglass Braided Wire
-
PVC Insulated Copper Wire
-
Mica Insulated Wire
-
Electrical Wiring Harness
-
Custom Electrical Wire
-
High Temperature Flexible Tubing
-
FEP Insulated Wire
-
PFA Insulated Wire
-
Rudy MullerMysun is a very good company, people are very kind,products are very very good! -
Joe RobinsonThe quality and the price of your product is very competitive on the market -
Diego CuellarYour goods are superior in quality compared with those of other manufacturers.
Contact Person :
Peter Sun
Phone Number :
0086-13823381460
Keywords [ electric hook up cable ] match 179 Products.
UL3271 12AWG XLPE insulated wire for led lights 1.86-9.90 mm Diameter
| Name: | XLPE Electrical Wire |
|---|---|
| Model: | AWM3271 |
| Conductor: | Tinned Copper |
16 awg 600V 105C UL1015 PVC Insulated Copper Wire Hook Up Cable
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 105℃ |
| Insulation: | PVC |
105c 600v 32awg XLPE Hook Up Wire UL758 With Jacket
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Color: | Blue |
| Usage: | Widely Used In Home Appliance ,lighting ,heater,motor & Generator,UAU,robot,industrial Power Etc |
16 awg 600V 105C UL1015 PVC Insulated Copper Wire Hook Up Cable
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 105℃ |
| Insulation: | PVC |
Tinned Copper XLPE Electrical Wire Stranded Conductor 26Awg
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Color: | Blue |
| Usage: | Widely Used In Home Appliance ,lighting ,heater,motor & Generator,UAU,robot,industrial Power Etc |
Heat Proof 18 Awg Electric Hook Up Cable , ROHS Halogen Free Wire UL3266
| Voltage: | 300V |
|---|---|
| Temperature: | 125℃ |
| Standard: | UL758 |
Multi Functional White Stranded Hookup Wire 26 AWG Environment Friendly
| Name: | XLPE Wire |
|---|---|
| Model: | AWM3321 |
| Insulation: | XLPE |
AWM3321 14AWG The company supply yellow headlamp XLPE insulated wire
| Name: | XLPE Wire |
|---|---|
| Model: | AWM3321 |
| Insulation: | XLPE |
Hook Up FEP Flexible Insulated Wire E239689 UL1901 Cable All Colors
| Product Name: | UL1901 Insulation High Temperature L Resistance Electric Hook-up Wire |
|---|---|
| Color: | All Colors |
| Conductor: | Nickel-plated Copper |
All Colors Flexible Insulated Wire E239689 UL 1727 PFA Cable Long Lifespan
| Product Name: | UL1727 Insulation High Temperature L Resistance Electric Hook-up Wire |
|---|---|
| Color: | All Colors |
| Conductor: | Nickel-plated Copper |

