All Products
-
Flexible Insulated Wire
-
Silicone Insulated Wire
-
Fiberglass Insulated Copper Wire
-
Battery Cable
-
Insulated Wire
-
XLPE Hook Up Wire
-
Silicone Rubber Insulated Wire
-
Fiberglass Braided Wire
-
PVC Insulated Copper Wire
-
Mica Insulated Wire
-
Electrical Wiring Harness
-
Custom Electrical Wire
-
High Temperature Flexible Tubing
-
FEP Insulated Wire
-
PFA Insulated Wire
-
Rudy MullerMysun is a very good company, people are very kind,products are very very good! -
Joe RobinsonThe quality and the price of your product is very competitive on the market -
Diego CuellarYour goods are superior in quality compared with those of other manufacturers.
Contact Person :
Peter Sun
Phone Number :
0086-13823381460
Keywords [ electric hook up cable ] match 179 Products.
150C rated temperature XLPE insulated cable UL3321 tinned copper conductor
| Insulation: | XLPE |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Size: | 30-2AWG |
AWM3289 28AWG Factory supply black lights XLPE insulated electrical cable wire
| Name: | XLPE Wire |
|---|---|
| Model: | AWM3289 |
| Conductor: | Tinned Copper |
XLPE Insulation Halogen Free Flame Retardant Cables 600V 150C Weather Resistance
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150C |
| Insulation: | XLPE |
Low smoke and halogen free XLPE insulated wire and cable UL3271
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 125C |
| Insulation: | XLPE |
Fire Retardant 28 AWG Hookup Wire , XLPE Insulated Power Cable Multipurpose
| Name: | XLPE Electrical Wire |
|---|---|
| Insulation: | XLPE |
| Conductor: | Tinned Copper |
AWM3289 24AWG China factory supply red headlamp XLPE insulated cable wire
| Name: | XLPE Wire |
|---|---|
| Model: | AWM3289 |
| Conductor: | Tinned Copper |
AWM3289 18AWG Supply green&yellow home appliance XLPE insulated cable wire
| Name: | XLPE Wire |
|---|---|
| Model: | AWM3289 |
| Insulation: | XLPE |
200C Flexible Insulated Wire E239689 UL 1860 AWG 24 PFA Hook Up Cable
| Product Name: | UL1860 Insulation High Temperature L Resistance Electric Hook-up Wire |
|---|---|
| Color: | All Colors |
| Conductor: | Nickel-plated Copper |
600V 250C AWM 14 AWG Wire , High Temperature Hook Up Wire UL10362
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 250℃ |
| Insulation: | PFA |
Hight Temperature Electrical FEP Wire Tinned Copper UL1330 1AWG For Lighting
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Material: | Copper |
| Insulation: | Fep Insulation Cable |

