All Products
-
Flexible Insulated Wire
-
Silicone Insulated Wire
-
Fiberglass Insulated Copper Wire
-
Battery Cable
-
Insulated Wire
-
XLPE Hook Up Wire
-
Silicone Rubber Insulated Wire
-
Fiberglass Braided Wire
-
PVC Insulated Copper Wire
-
Mica Insulated Wire
-
Electrical Wiring Harness
-
Custom Electrical Wire
-
High Temperature Flexible Tubing
-
FEP Insulated Wire
-
PFA Insulated Wire
-
Rudy MullerMysun is a very good company, people are very kind,products are very very good! -
Joe RobinsonThe quality and the price of your product is very competitive on the market -
Diego CuellarYour goods are superior in quality compared with those of other manufacturers.
Contact Person :
Peter Sun
Phone Number :
0086-13823381460
Keywords [ electric hook up cable ] match 179 Products.
PFA Wire 150C Heat Resistant Appliance Wire , Insulated Wire Cable E239689 UL 1858
| Product Name: | UL1858 Insulation High Temperature L Resistance Electric Hook-up Wire |
|---|---|
| Color: | All Colors |
| Conductor: | Nickel-plated Copper |
Flame Resistant Flexible Insulated Wire E239689 UL4389 Cable All Colors
| Product Name: | UL4389 Insulation High Temperature L Resistance Electric Hook-up Wire |
|---|---|
| Color: | All Colors |
| Conductor: | Nickel-plated Copper |
UL1860 24AWG PFA Flexible Insulated Cable E239689
| Product Name: | UL1860 Insulation High Temperature L Resistance Electric Hook-up Wire |
|---|---|
| Color: | All Colors |
| Conductor: | Nickel-plated Copper |
Copper 24AWG PFA Flexible Insulated Cable E239689 150V 200C UL1860 For Home
| Product Name: | UL1860 Insulation High Temperature L Resistance Electric Hook-up Wire |
|---|---|
| Color: | All Colors |
| Conductor: | Nickel-plated Copper |
UL 3271 XLPE Hook Up Wire 600V/125C 18awg Ul758 Red Light Industrial Power Heater
| Product Name: | Xlpe Wires |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Insulation: | Xlpe Cable |
UL3173 Insulated XLPE Hook Up Wire Oil Resistance Electric Cable For Generator 20AWG
| MATERIAL: | XLPE+ TINNED COPPER |
|---|---|
| CONDUCTOR: | TINNED COPPER |
| STANDARD: | UL758 |
8awg Tinned Copper Flexible AWM Cable UL758 Silicone Rubber
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
100m/ Roll UAV 125C 600V XLPE Hook Up Wire UL3196 XLPE Insulation Cable
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 125C |
| Standard: | UL758 |
CCC 7.60mm 18AWG XLPE Hook Up Wire For Industrial Machine
| Item: | XLPE Hook Up Wire |
|---|---|
| Rated Voltage: | 600-750V |
| Rated Temperature: | 150℃ |
CCC 7.60mm 16 AWG 600V Copper Conductor XLPE Insulated Electric Wire Brown
| Item: | XLPE Hook Up Wire |
|---|---|
| Rated Voltage: | 600-750V |
| Rated Temperature: | 150℃ |

