All Products
-
Flexible Insulated Wire
-
Silicone Insulated Wire
-
Fiberglass Insulated Copper Wire
-
Battery Cable
-
Insulated Wire
-
XLPE Hook Up Wire
-
Silicone Rubber Insulated Wire
-
Fiberglass Braided Wire
-
PVC Insulated Copper Wire
-
Mica Insulated Wire
-
Electrical Wiring Harness
-
Custom Electrical Wire
-
High Temperature Flexible Tubing
-
FEP Insulated Wire
-
PFA Insulated Wire
-
Rudy MullerMysun is a very good company, people are very kind,products are very very good! -
Joe RobinsonThe quality and the price of your product is very competitive on the market -
Diego CuellarYour goods are superior in quality compared with those of other manufacturers.
Contact Person :
Peter Sun
Phone Number :
0086-13823381460
Keywords [ electric hook up cable ] match 179 Products.
Home Appliance Insulated XLPE Hook Up Wire 305M/ Roll Copper Conductor
| MATERIAL: | XLPE+ TINNED COPPER |
|---|---|
| CONDUCTOR: | TINNED COPPER |
| STANDARD: | UL758 |
High Temperature Electrical Wire Insulation Flexible AWM Cable UL 758 Standard
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
Green 1.5mm Silicone Rubber Insulated Wire For Electric Motor UL3512
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
High Temp 22 Awg Electrical Wire , Heat Resistant Wire For Oven 450C 600V UL5335
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 450℃ |
| Insulation: | Glass |
Tinned Copper UL3271 12AWG XLPE Hook Up Wire AWM3271
| Name: | XLPE Electrical Wire |
|---|---|
| Model: | AWM3271 |
| Conductor: | Tinned Copper |
22awg UL3320 XLPE Insulated Cable hook up wire UL certificates
| Voltage: | 600V |
|---|---|
| Temperature: | 90℃ |
| Standard: | UL758 |
22awg UL3320 XLPE Insulated Cable hook up wire UL certificates
| Voltage: | 600V |
|---|---|
| Temperature: | 90℃ |
| Standard: | UL758 |
Eco friendly 12 awg hookup wire , high temperature electrical cable UL3240
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
Eco friendly 12 awg hookup wire , high temperature electrical cable UL3240
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
Eco friendly 12 awg hookup wire , high temperature electrical cable UL3240
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |

