All Products
-
Flexible Insulated Wire
-
Silicone Insulated Wire
-
Fiberglass Insulated Copper Wire
-
Insulated Wire
-
XLPE Hook Up Wire
-
Silicone Rubber Insulated Wire
-
Fiberglass Braided Wire
-
PVC Insulated Copper Wire
-
Mica Insulated Wire
-
Electrical Wiring Harness
-
Custom Electrical Wire
-
High Temperature Flexible Tubing
-
FEP Insulated Wire
-
PFA Insulated Wire
-
Rudy MullerMysun is a very good company, people are very kind,products are very very good! -
Joe RobinsonThe quality and the price of your product is very competitive on the market -
Diego CuellarYour goods are superior in quality compared with those of other manufacturers.
Contact Person :
Peter Sun
Phone Number :
0086-13823381460
Keywords [ 305m roll ul tinned copper wire ] match 768 Products.
Durable 6 Awg XLPE Hook Up Wire UL Certified Cable ROSH&REACH Approval
| Voltage: | 600V |
|---|---|
| Temperature: | 125℃ |
| Standard: | UL758 |
18 AWG High Temp Silicone Rubber Insulated Wire For Electrical Appliance UL 3367
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
multicore 200C UL20369/20710 FEP Insulated Wire for industrial machine
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 250℃ |
| Insulation: | FEP |
26 Awg High Temp XLPE Insulated Cable 600v Hook Up Wire 150C UL3289
| Voltage: | 600V-750V |
|---|---|
| Temperature: | 150℃ |
| Standard: | UL758 |
22awg UL3320 XLPE Insulated Cable hook up wire UL certificates
| Voltage: | 600V |
|---|---|
| Temperature: | 90℃ |
| Standard: | UL758 |
600-750V XLPE Insulated Power Cable , 26 AWG Hookup Wire Ul758 Standard
| Conductor: | Tinned Copper |
|---|---|
| Rated Voltage: | 600-750V |
| Rated Temperature: | 150℃ |
22awg UL3320 XLPE Insulated Cable hook up wire UL certificates
| Voltage: | 600V |
|---|---|
| Temperature: | 90℃ |
| Standard: | UL758 |
Fire Resistant UL3289 XLPE Hook Up Wire Copper Conductor
| Name: | XLPE Wire |
|---|---|
| Insulation: | XLPE |
| Conductor Construction: | 7/0.10 7/0.127 7/0.16 11/0.16 21/0.18 41/0.254 105/0.254 133/0.45 |
600V 200C Silicone Battery Cable , High Heat Resistant Wire UL CUL CSA Certificated
| Voltage: | 600V AC |
|---|---|
| Temperature: | 200C |
| Insulation: | Silicone Rubber |
High temperature appliance lead wire insulated wire cable UL1330 10-28AWG
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150C |
| Insulation: | FEP |

