All Products
-
Flexible Insulated Wire
-
Silicone Insulated Wire
-
Fiberglass Insulated Copper Wire
-
Insulated Wire
-
XLPE Hook Up Wire
-
Silicone Rubber Insulated Wire
-
Fiberglass Braided Wire
-
PVC Insulated Copper Wire
-
Mica Insulated Wire
-
Electrical Wiring Harness
-
Custom Electrical Wire
-
High Temperature Flexible Tubing
-
FEP Insulated Wire
-
PFA Insulated Wire
-
Rudy MullerMysun is a very good company, people are very kind,products are very very good! -
Joe RobinsonThe quality and the price of your product is very competitive on the market -
Diego CuellarYour goods are superior in quality compared with those of other manufacturers.
Contact Person :
Peter Sun
Phone Number :
0086-13823381460
Keywords [ 305m roll ul tinned copper wire ] match 768 Products.
UL3271 30AWG Factory supply red headlamp XLPE insulated cable wire
| Name: | XLPE Electrical Wire |
|---|---|
| Model: | AWM3271 |
| Conductor: | Tinned Copper |
AWM3289 28AWG Factory supply black lights XLPE insulated electrical cable wire
| Name: | XLPE Wire |
|---|---|
| Model: | AWM3289 |
| Conductor: | Tinned Copper |
AWM3289 24AWG China factory supply red headlamp XLPE insulated cable wire
| Name: | XLPE Wire |
|---|---|
| Model: | AWM3289 |
| Conductor: | Tinned Copper |
22AWG yellow headlamp XLPE Hook Up Wire AWM3289 China factory supply
| Name: | XLPE Wire |
|---|---|
| Model: | AWM3289 |
| Insulation: | XLPE |
AWM3289 18AWG Supply green&yellow home appliance XLPE insulated cable wire
| Name: | XLPE Wire |
|---|---|
| Model: | AWM3289 |
| Insulation: | XLPE |
Round Home Appliance XLPE Hook Up Wire 22 AWG AWM3289 Flame Retardant
| Conductor: | Tinned Copper |
|---|---|
| Rated Voltage: | 600-750V |
| Rated Temperature: | 150℃ |
UL758 10AWG XLPE Hook Up Wire Alkali Resistance AWM3321
| Name: | XLPE Wire |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Size: | 30-2 AWG |
Automobile lead wires insulated wire take care for your safty
| Voltage: | 300V |
|---|---|
| Temperature: | 200C |
| Insulation: | FEP |
8 Awg 125C High Voltage XLPE Hook Up Wire 600V UL3195 Heat Resistant
| Voltage: | 600V |
|---|---|
| Temperature: | 125℃ |
| Standard: | UL758 |
Rubber Coated Insulated Electrical Wire , 20 AWG Stranded Hookup Wire Heat Resistant
| Name: | Silicone Electrical Wire |
|---|---|
| Model: | AWM3137 |
| Insulation: | Silicone Rubber |

