All Products
-
Flexible Insulated Wire
-
Silicone Insulated Wire
-
Fiberglass Insulated Copper Wire
-
Insulated Wire
-
XLPE Hook Up Wire
-
Silicone Rubber Insulated Wire
-
Fiberglass Braided Wire
-
PVC Insulated Copper Wire
-
Mica Insulated Wire
-
Electrical Wiring Harness
-
Custom Electrical Wire
-
High Temperature Flexible Tubing
-
FEP Insulated Wire
-
PFA Insulated Wire
-
Rudy MullerMysun is a very good company, people are very kind,products are very very good! -
Joe RobinsonThe quality and the price of your product is very competitive on the market -
Diego CuellarYour goods are superior in quality compared with those of other manufacturers.
Contact Person :
Peter Sun
Phone Number :
0086-13823381460
Keywords [ 305m roll ul tinned copper wire ] match 768 Products.
UL3289 14AWG Factory sales white industrial machine XLPE insulated cable wire
| Name: | XLPE Wire |
|---|---|
| Model: | AWM3289 |
| Insulation: | XLPE |
UL3289 12AWG Factory sales red industrial machine XLPE insulated cable wire
| Name: | XLPE Wire |
|---|---|
| Model: | AWM3289 |
| Insulation: | XLPE |
Awm3417 XLPE Hook Up Wire High Resistance Copper Cable Home Kitchen Applied
| Item: | XLPE Hook Up Wire |
|---|---|
| Insulation: | XLPE |
| Conductor: | Tinned Copper Wire |
16-30 Awg High Temp Fiberglass Braided Wire UL3068 UL Certificated Anti Oil
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ |
| Insulation: | Fiber Glass |
600V High Voltage Thin Lead Wire , FEP Insulated Wire UL1901 200℃
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200℃ |
| Insulation: | FEP |
Halogen Free UL3289 XLPE Insulated Wire Copper Conductor 6000VAC
| Conductor: | Tinned Copper |
|---|---|
| Rated Voltage: | 600-750V |
| Rated Temperature: | 150℃ |
1.25mm Silicone Rubber Fiberglass Braided Wire UL3135 Stranded
| Name: | High Voltage Silicone Wire |
|---|---|
| Conductor Type: | Stranded |
| Application: | Home Appliance,Headlamp |
Multi AWG Silicone Insulated Cable 1 Core Conductor 2.08mm
| Name: | High Voltage Silicone Wire |
|---|---|
| Conductor Type: | Stranded |
| Application: | Home Appliance,Headlamp |
200C UL3122 Fiberglass Insulation Electrical Wire 2.66mm Dia For Heating Lead
| Insulation: | Fiber Glass And Silcicone Rubber |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Conductor Type: | Stranded |
Industrial Proof Headlamp Flexible Insulated Wire UL3135 Silicone Rubber Wire
| Type: | Insulation |
|---|---|
| Conductor Type: | Stranded |
| Application: | Home Appliance,Headlamp |

