All Products
-
Flexible Insulated Wire
-
Silicone Insulated Wire
-
Fiberglass Insulated Copper Wire
-
Insulated Wire
-
XLPE Hook Up Wire
-
Silicone Rubber Insulated Wire
-
Fiberglass Braided Wire
-
PVC Insulated Copper Wire
-
Mica Insulated Wire
-
Electrical Wiring Harness
-
Custom Electrical Wire
-
High Temperature Flexible Tubing
-
FEP Insulated Wire
-
PFA Insulated Wire
-
Rudy MullerMysun is a very good company, people are very kind,products are very very good! -
Joe RobinsonThe quality and the price of your product is very competitive on the market -
Diego CuellarYour goods are superior in quality compared with those of other manufacturers.
Contact Person :
Peter Sun
Phone Number :
0086-13823381460
Keywords [ 305m roll ul tinned copper wire ] match 768 Products.
UL3289 18AWG 600V Copper Conductor XLPE Cable Insulated
| Name: | XLPE Wire |
|---|---|
| Model: | AWM3289 |
| Insulation: | XLPE |
Eco friendly 12 awg hookup wire , high temperature electrical cable UL3240
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
Eco friendly 12 awg hookup wire , high temperature electrical cable UL3240
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
Awm3289 28AWG XLPE Insulated Electrical Cable 11.66mm
| Name: | XLPE Wire |
|---|---|
| Insulation: | XLPE |
| Conductor: | Tinned Copper |
Copper Headlamp 3135 22AWG Flexible Insulated Wire 200C CCC Silicone Rubber
| Name: | Flexible Silicone Wire |
|---|---|
| Conductor Type: | Stranded |
| Application: | Headlamp,Coffee Machine,Microwave Oven |
UL3074 12 AWG Electrical Wire , Heat Resistant Electrical Wire 8 Colors Optional
| Name: | Silicone Wire Insulated Fiberglass |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Rated Voltage: | 600V |
600V High Voltage Thin Lead Wire , FEP Insulated Wire UL1901 200℃
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200℃ |
| Insulation: | FEP |
Lightweight 18 Awg Stranded Wire , XLPE Flexible Hook Up Wire Alkali Resistance
| Name: | XLPE Wire |
|---|---|
| Model: | AWM3321 |
| Insulation: | XLPE |
Durable 22 Gauge Hookup Wire / Automotive Hook Up Wire 125℃ Temperature Range
| Name: | XLPE Electrical Wire |
|---|---|
| Model: | AWM3271 |
| Insulation: | XLPE |
The company supply yellow headlamp XLPE Hook Up Wire UL3289 20AWG
| Name: | XLPE Wire |
|---|---|
| Model: | AWM3289 |
| Insulation: | XLPE |

