All Products
-
Flexible Insulated Wire
-
Silicone Insulated Wire
-
Fiberglass Insulated Copper Wire
-
Insulated Wire
-
XLPE Hook Up Wire
-
Silicone Rubber Insulated Wire
-
Fiberglass Braided Wire
-
PVC Insulated Copper Wire
-
Mica Insulated Wire
-
Electrical Wiring Harness
-
Custom Electrical Wire
-
High Temperature Flexible Tubing
-
FEP Insulated Wire
-
PFA Insulated Wire
-
Rudy MullerMysun is a very good company, people are very kind,products are very very good! -
Joe RobinsonThe quality and the price of your product is very competitive on the market -
Diego CuellarYour goods are superior in quality compared with those of other manufacturers.
Contact Person :
Peter Sun
Phone Number :
0086-13823381460
Keywords [ 305m roll ul tinned copper wire ] match 768 Products.
Multi Colored Super Flexible Insulated Wire With Nickel Plated Copper Conductor
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200C |
| Insulation: | Silicone Rubber |
1.68-2.69mm OD Fiberglass Braided Wire Tinner Copper Conductor AWM 3122 16-26AWG
| Item: | Fiberglass Braided Wire |
|---|---|
| Insulation: | Silicone Rubber+fiberglass |
| Conductor: | Tinner Copper |
VDE FEP Insulated Wire 200C High Voltage Electrical Wire UL1332 For UAV Robot
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200℃ |
| Insulation: | FEP |
UL Certificated Flexible Insulated Wire And Cable Silicone Rubber Insulation
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150C |
| Insulation: | Silicone Rubber |
Electrical Appliance Silicone Insulated Wire Super Flexible With Stranded Conductor
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200C |
| Insulation: | Silicone Rubber |
200C 30KV Soft Silicone Rubber Insulated Wire UL3239 Customized Color
| Rated Voltage: | 3KV, 6KV,10KV,20,KV,30KV |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
200C 30KV Soft Silicone Rubber Insulated Wire UL3239 Customized Color
| Rated Voltage: | 3KV, 6KV,10KV,20,KV,30KV |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
Anti - Acid 18 AWG Flexible Insulated Wire For Electric Appliance Fire Resistant
| Name: | AWM3289 |
|---|---|
| Insulation Material: | XLPE |
| Conductor: | Tinned Copper |
UL3289 24AWG XLPE Hook Up Wire red XLPE insulated copper conductor electrical wire
| Name: | XLPE Wire |
|---|---|
| Insulation: | XLPE |
| Conductor: | Tinned Copper |
XLPE Hook Up Wire For Industrial Machine 18AWG 0.30-7.60mm Diameter
| Item: | XLPE Hook Up Wire |
|---|---|
| Rated Voltage: | 600-750V |
| Rated Temperature: | 150℃ |

