All Products
-
Flexible Insulated Wire
-
Silicone Insulated Wire
-
Fiberglass Insulated Copper Wire
-
Insulated Wire
-
XLPE Hook Up Wire
-
Silicone Rubber Insulated Wire
-
Fiberglass Braided Wire
-
PVC Insulated Copper Wire
-
Mica Insulated Wire
-
Electrical Wiring Harness
-
Custom Electrical Wire
-
High Temperature Flexible Tubing
-
FEP Insulated Wire
-
PFA Insulated Wire
-
Rudy MullerMysun is a very good company, people are very kind,products are very very good! -
Joe RobinsonThe quality and the price of your product is very competitive on the market -
Diego CuellarYour goods are superior in quality compared with those of other manufacturers.
Contact Person :
Peter Sun
Phone Number :
0086-13823381460
Keywords [ 305m roll ul tinned copper wire ] match 768 Products.
Red UL3223 Silicone Rubber Coated Wire , Flexible Rice Cooker Wire Weather Resistance
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
Headlamp 300V UL3223 Silicone Rubber Insulated Wire
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
UL 1199 Custom Electrical Wire Insulated PTFE Wire Cable 20 AWG
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Conductor Material: | Nickel-plated/silver-plated Copper Wire |
| Application: | Heating,Industrial,electrical Appliance,Wiring,home Appliance |
Flame Retardant Silicone Rubber Insulated Cable , Electric Heater Wire UL3222
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
6 AWG To 30 AWG Silicone Rubber Insulated Wire Coated Flexible Insulated Wire
| Insulation: | Silicone |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper Wire |
| MOQ: | 3050M |
High Temperature Wire 18 AWG UL1330 200c 600V FEP Insulated Electric Wire Cable 2.17mm
| Conductor Material: | Stranded Tinned Copper |
|---|---|
| Insulation Material: | FEP |
| Color: | Requirement |
6 AWG To 30 AWG Silicone Rubber Insulated Wire Coated Flexible Insulated Wire
| Insulation: | Silicone |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper Wire |
| MOQ: | 3050M |
Copper Conductor UL3289 18AWG 600V XLPE Insulated Cable
| Name: | XLPE Wire |
|---|---|
| Insulation: | XLPE |
| Conductor Construction: | 7/0.10 7/0.127 7/0.16 11/0.16 21/0.18 41/0.254 105/0.254 133/0.45 |
Fireproof 1.5 mm Silicone Rubber Insulated Wire Flame Resistance VDE(N)2GFAF
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 180℃ |
| Conductor: | Tinned Copper Wire |
0.75 mm Flexible Silicone Rubber Coated Flexible Wire For Led Light VDEH05S-K
| Rated Voltage: | 300V/500V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 180℃ |
| Conductor: | Tinned Copper Wire |

