All Products
-
Flexible Insulated Wire
-
Silicone Insulated Wire
-
Fiberglass Insulated Copper Wire
-
Battery Cable
-
Insulated Wire
-
XLPE Hook Up Wire
-
Silicone Rubber Insulated Wire
-
Fiberglass Braided Wire
-
PVC Insulated Copper Wire
-
Mica Insulated Wire
-
Electrical Wiring Harness
-
Custom Electrical Wire
-
High Temperature Flexible Tubing
-
FEP Insulated Wire
-
PFA Insulated Wire
-
Rudy MullerMysun is a very good company, people are very kind,products are very very good! -
Joe RobinsonThe quality and the price of your product is very competitive on the market -
Diego CuellarYour goods are superior in quality compared with those of other manufacturers.
Contact Person :
Peter Sun
Phone Number :
0086-13823381460
Keywords [ thin insulated wire for home appliance ] match 884 Products.
green & yellow lights XLPE Hook Up Wire UL3289 14AWG China factory supply
| Name: | XLPE Wire |
|---|---|
| Model: | AWM3289 |
| Insulation: | XLPE |
AWM3321 10AWG yellow&green lights XLPE Hook Up Wire China factory supply
| Name: | XLPE Wire |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Size: | 30-2 AWG |
22AWG yellow headlamp XLPE Hook Up Wire AWM3289 China factory supply
| Name: | XLPE Wire |
|---|---|
| Model: | AWM3289 |
| Insulation: | XLPE |
UL3289 Approved Wire XLPE Insulation PVC Sheathed Power Cable
| Name: | XLPE Wire |
|---|---|
| Insulation: | XLPE |
| Conductor Construction: | 7/0.10 7/0.127 7/0.16 11/0.16 21/0.18 41/0.254 105/0.254 133/0.45 |
250 Degree PFA Silicone Insulated Wire High Temperature For Home Decorative
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 250C |
| Delivery Time: | 7-15 Days |
UL4389 Multi Core FEP Insulation Bare Copper Wire With Silicone Rubber Jacket
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200 Degree |
| Delivery Time: | 7-15 Days |
Yellow & Green XLPE Hook Up Wire 16 AWG For Headlamp Halogen Free Anti Wear
| Model: | AWM3321 |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Size: | 30-2 AWG |
Polyester Braid Silicone Silicone Insulated Wire Multi Core Fiber Glass Pleach Shield Wire
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200C |
| Delivery Time: | 7-15 Days |
High Temperature FEP Insulated Wire Harness 200 Degree 30 AWG
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200C |
| Delivery Time: | 7-15 Days |
18 AWG Silicone Rubber Insulated Wire High Voltage Electrical Cable
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200C |
| Delivery Time: | 7-15 Days |

