All Products
-
Flexible Insulated Wire
-
Silicone Insulated Wire
-
Fiberglass Insulated Copper Wire
-
Battery Cable
-
Insulated Wire
-
XLPE Hook Up Wire
-
Silicone Rubber Insulated Wire
-
Fiberglass Braided Wire
-
PVC Insulated Copper Wire
-
Mica Insulated Wire
-
Electrical Wiring Harness
-
Custom Electrical Wire
-
High Temperature Flexible Tubing
-
FEP Insulated Wire
-
PFA Insulated Wire
-
Rudy MullerMysun is a very good company, people are very kind,products are very very good! -
Joe RobinsonThe quality and the price of your product is very competitive on the market -
Diego CuellarYour goods are superior in quality compared with those of other manufacturers.
Contact Person :
Peter Sun
Phone Number :
0086-13823381460
Keywords [ thin insulated wire for home appliance ] match 884 Products.
Ul20225 Black PFA Insulated Wire 600v 250c Awm20225 Lighting Home Appliance Heater
| Product Name: | PFA Wires |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Insulation: | PFA Wires Rubbe Insulation Cable |
FEP coated tinned copper wire 600V 200C electrical flexible wire for home appliance heat system
| Product Name: | UL1330 30AWG FEP Insulation Wire Coated Wire |
|---|---|
| Color: | All Colors |
| Conductor: | Nickel-plated Copper |
electrical flexible UL3075 fiberglass silicone rubber copper wire for home appliance heating
| Insulation: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Size: | 10awg |
UL4330 Silicone Rubber Insulated Wire for Home Electric Appliances high temp
| Name: | Flexible Silicone Wire |
|---|---|
| Conductor Type: | Stranded |
| Application: | Headlamp,Coffee Machine,Microwave Oven |
UL4330 Silicone Rubber Insulated Wire for Home Electric Appliances high temp
| Name: | Flexible Silicone Wire |
|---|---|
| Conductor Type: | Stranded |
| Application: | Headlamp,Coffee Machine,Microwave Oven |
Tinned Copper Conductor XLPE Hook Up Wire For Home Appliance 22 Gauge AWM3321
| Model: | AWM3321 |
|---|---|
| Insulation: | XLPE |
| Conductor: | Tinned Copper |
UL 2468 Multicore Electric Silicone Insulated Wire For Home Appliance
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 80C |
| Delivery Time: | 7-15 Days |
XLPE Rubber Silicone Insulated Wire UL3135 Household Appliance
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200C |
| Delivery Time: | 7-15 Days |
12-18 Awg Flexible Silicone Rubber Insulated Wire For Home Appliance UL 3134
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
Rubber Silicone Insulated Wire Heat Resistant 600V For Home Appliance
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200C |
| Delivery Time: | 7-15 Days |

