All Products
-
Flexible Insulated Wire
-
Silicone Insulated Wire
-
Fiberglass Insulated Copper Wire
-
Insulated Wire
-
XLPE Hook Up Wire
-
Silicone Rubber Insulated Wire
-
Fiberglass Braided Wire
-
PVC Insulated Copper Wire
-
Mica Insulated Wire
-
Electrical Wiring Harness
-
Custom Electrical Wire
-
High Temperature Flexible Tubing
-
FEP Insulated Wire
-
PFA Insulated Wire
-
Rudy MullerMysun is a very good company, people are very kind,products are very very good! -
Joe RobinsonThe quality and the price of your product is very competitive on the market -
Diego CuellarYour goods are superior in quality compared with those of other manufacturers.
Contact Person :
Peter Sun
Phone Number :
0086-13823381460
Keywords [ ul758 high voltage electrical wire ] match 385 Products.
200C High Temperature Electrical PTFE Wire Tinned Copper 22AWG 3mm
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Conductor Material: | Stranded Tinned Copper |
| Application: | Heating,Industrial,electrical Appliance,Wiring,home Appliance |
UL3074 12 AWG Electrical Wire , Heat Resistant Electrical Wire 8 Colors Optional
| Name: | Silicone Wire Insulated Fiberglass |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Rated Voltage: | 600V |
Ul Listing High Voltage Hook Up Wire , 22 Gauge Insulated Stranded Copper Wire
| Insulation: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Size: | 26-1AWG |
200C 8awg UL1199 PTFE Wire High Temperature insulated Wire
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200℃ |
| Insulation: | PTFE |
20/22/24awg UL1330 high temperature Insulated Wire 200C 600V
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200℃ |
| Insulation: | FEP |
16-30awg UL1591 high temperature Insulated Wire Tinned copper wire
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ |
| Insulation: | FEP |
18awg 200C UL1592 high temperature Insulated Wire for automotive
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200℃ |
| Insulation: | FEP |
26awg 200C UL1709 PFA high temperature Insulated Wire for Motorcycle
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200℃ |
| Insulation: | PFA |
Round 12 AWG Stranded Copper Wire , Green Flexible Electrical Wire AWM 3135
| Type: | Insulation |
|---|---|
| Conductor Type: | Stranded |
| Application: | Home Appliance,Headlamp |
Silicone rubber insulated wire UL3123 20AWG electric wire 600V 150C
| Insulation: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Size: | 30AWG-16AWG |

