All Products
-
Flexible Insulated Wire
-
Silicone Insulated Wire
-
Fiberglass Insulated Copper Wire
-
Insulated Wire
-
XLPE Hook Up Wire
-
Silicone Rubber Insulated Wire
-
Fiberglass Braided Wire
-
PVC Insulated Copper Wire
-
Mica Insulated Wire
-
Electrical Wiring Harness
-
Custom Electrical Wire
-
High Temperature Flexible Tubing
-
FEP Insulated Wire
-
PFA Insulated Wire
-
Rudy MullerMysun is a very good company, people are very kind,products are very very good! -
Joe RobinsonThe quality and the price of your product is very competitive on the market -
Diego CuellarYour goods are superior in quality compared with those of other manufacturers.
Contact Person :
Peter Sun
Phone Number :
0086-13823381460
Keywords [ ul758 high voltage electrical wire ] match 385 Products.
150C UL3133 Flexible Silicone Test Lead Tinned Copper Electrical Wire 305m/ Roll
| Insulation: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Rated Voltage: | 600V |
| Rated Temperature: | 150C |
high temperature silicone wire UL3138 Tinned Copper Insulated Wire white black red color
| Insulation: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Rated Voltage: | 600V |
| Rated Temperature: | 150C |
Silicone Rubber Insulated Wire Used In Home Appliance/Lighting/Heater Tinned Copper High Temperature Electric Wires
| Voltage: | 600V |
|---|---|
| Temperature: | 200°C |
| Standard: | UL758 |
High Voltage Fiberglass Insulated Copper Wire For House Hold UL3254 Standard
| Voltage: | 10000V |
|---|---|
| Temperature: | 250C |
| Insulation: | Fiberglass |
250C High Temperature Electrical Cable , 24 Awg Stranded Wire UL3252
| Voltage: | 600V |
|---|---|
| Temperature: | 250C |
| Insulation: | Silicone Rubber |
UL 200C Silicone Rubber Insulated Wire UL3512 305m/ Roll High Temp Silicone Wire
| Product Name: | UL3512 |
|---|---|
| Insulation: | Silicone Rubber |
| Conductor: | Tinned Copper |
15KV High Voltage 16 Awg Wire , UL3239 Insulated Cable Acid Resistance
| Rated Voltage: | 15KV |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200℃ |
| Insulation: | FEP |
24 Gauge High Voltage Silicone Wire , Silicone Electrical Cable Fireproof
| Name: | High Voltage Silicone Wire |
|---|---|
| Conductor Type: | Stranded |
| Application: | Home Appliance,Headlamp |
Multi Colored Silicone Speaker Wire / High Temperature Electrical Wire 22 AWG
| Name: | High Temperature Electrical Wire |
|---|---|
| Conductor Type: | Stranded |
| Application: | Home Appliance,Headlamp |
UL10362 PFA Insulation Flexible Electrical Wire Nickel Plated Copper 600V 250C for home appliance
| Product Name: | UL10362 PFA Insulation Heating Resistance Electric Wire |
|---|---|
| Color: | All Colors |
| Conductor: | Nickel-plated Copper |

