All Products
-
Flexible Insulated Wire
-
Silicone Insulated Wire
-
Fiberglass Insulated Copper Wire
-
Battery Cable
-
Insulated Wire
-
XLPE Hook Up Wire
-
Silicone Rubber Insulated Wire
-
Fiberglass Braided Wire
-
PVC Insulated Copper Wire
-
Mica Insulated Wire
-
Electrical Wiring Harness
-
Custom Electrical Wire
-
High Temperature Flexible Tubing
-
FEP Insulated Wire
-
PFA Insulated Wire
-
Rudy MullerMysun is a very good company, people are very kind,products are very very good! -
Joe RobinsonThe quality and the price of your product is very competitive on the market -
Diego CuellarYour goods are superior in quality compared with those of other manufacturers.
Contact Person :
Peter Sun
Phone Number :
0086-13823381460
Keywords [ silicone hook up wire ] match 165 Products.
Silicone Rubber Flexible Insulated Wire Fiberglass Braided UL3071
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Insulation Material: | Silicone Rubber Extruded |
| Conductor Material: | Tinned Copper |
Acid Resistance Silicone Insulated Wire UL3530 150C Or 200C Working Temperature
| Name: | Silicone Jacketed Wire |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Size: | 26-1AWG |
150deg UL3135 200c Silicone Insulated Copper Wire For Heating System
| Model: | UL3135 |
|---|---|
| Conductor: | Tinner Copper |
| Rated Voltage: | 600V |
UL1199 20awg Electrical Flexible Hook Up Wire PTFE Cable 600V Rated Voltage
| Product Name: | UL1199 20awg In Electrical High Quality PTFE Wire Cable |
|---|---|
| Color: | All Colors |
| Conductor: | Nickel-plated Copper |
Mysun Green & Yellow Lights XLPE Hook up Wire UL3289 14AWG China Factory Supply
| Name: | XLPE Wire |
|---|---|
| Model: | AWM3289 |
| Conductor: | Tinned Copper |
UL758 10AWG XLPE Hook Up Wire Alkali Resistance AWM3321
| Name: | XLPE Wire |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Size: | 30-2 AWG |
22awg UL3320 XLPE Insulated Cable hook up wire UL certificates
| Voltage: | 600V |
|---|---|
| Temperature: | 90℃ |
| Standard: | UL758 |
22awg UL3320 XLPE Insulated Cable hook up wire UL certificates
| Voltage: | 600V |
|---|---|
| Temperature: | 90℃ |
| Standard: | UL758 |
600V 305m XLPE Hook Up Wire 22 Gauge AWM3321 Tinned Copper
| Model: | AWM3321 |
|---|---|
| Insulation: | XLPE |
| Conductor: | Tinned Copper |
VDEH05SS-F Multicore Copper Silicone Insulated Wire For Motor Generator 4*1.5mm
| Rated Voltage: | 450V/ 750V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150C |
| Delivery Time: | 7-15 Days |

