All Products
-
Flexible Insulated Wire
-
Silicone Insulated Wire
-
Fiberglass Insulated Copper Wire
-
Battery Cable
-
Insulated Wire
-
XLPE Hook Up Wire
-
Silicone Rubber Insulated Wire
-
Fiberglass Braided Wire
-
PVC Insulated Copper Wire
-
Mica Insulated Wire
-
Electrical Wiring Harness
-
Custom Electrical Wire
-
High Temperature Flexible Tubing
-
FEP Insulated Wire
-
PFA Insulated Wire
-
Rudy MullerMysun is a very good company, people are very kind,products are very very good! -
Joe RobinsonThe quality and the price of your product is very competitive on the market -
Diego CuellarYour goods are superior in quality compared with those of other manufacturers.
Contact Person :
Peter Sun
Phone Number :
0086-13823381460
Keywords [ silicone hook up wire ] match 165 Products.
Headlamp 300V UL3223 Silicone Rubber Insulated Wire
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
Red UL3223 Silicone Rubber Coated Wire , Flexible Rice Cooker Wire Weather Resistance
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
CCC 7.60mm 18AWG XLPE Hook Up Wire For Industrial Machine
| Item: | XLPE Hook Up Wire |
|---|---|
| Rated Voltage: | 600-750V |
| Rated Temperature: | 150℃ |
24 Gauge High Voltage Silicone Wire , Silicone Electrical Cable Fireproof
| Name: | High Voltage Silicone Wire |
|---|---|
| Conductor Type: | Stranded |
| Application: | Home Appliance,Headlamp |
Fire Resistant Silicone Stranded Wire , 26AWG Silicone Insulated Cable
| Type: | Insulation |
|---|---|
| Conductor Type: | Stranded |
| Application: | Headlamp,Coffee Machine,Microwave Oven |
AWM3135 18 AWG Silicone Insulated Wire For Headlamp Heat Resistant UL Approval
| Name: | 18 AWG Silicone Insulated Wire |
|---|---|
| Conductor Type: | Stranded |
| Application: | Home Appliance,Headlamp |
UL4330 Silicone Rubber Insulated Wire for Home Electric Appliances high temp
| Name: | Flexible Silicone Wire |
|---|---|
| Conductor Type: | Stranded |
| Application: | Headlamp,Coffee Machine,Microwave Oven |
UL4330 Silicone Rubber Insulated Wire for Home Electric Appliances high temp
| Name: | Flexible Silicone Wire |
|---|---|
| Conductor Type: | Stranded |
| Application: | Headlamp,Coffee Machine,Microwave Oven |
Tinned VDE UL3223 Silicone Rubber Coated Wire Home Appliances
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
UL758 Tinned Copper Silicone Insulated Heater Wire 600V with Varieties of Sizes for AWG
| Name: | High Voltage Silicone Wire |
|---|---|
| Conductor Type: | Stranded |
| Application: | Home Appliance,Headlamp |

