All Products
-
Flexible Insulated Wire
-
Silicone Insulated Wire
-
Fiberglass Insulated Copper Wire
-
Battery Cable
-
Insulated Wire
-
XLPE Hook Up Wire
-
Silicone Rubber Insulated Wire
-
Fiberglass Braided Wire
-
PVC Insulated Copper Wire
-
Mica Insulated Wire
-
Electrical Wiring Harness
-
Custom Electrical Wire
-
High Temperature Flexible Tubing
-
FEP Insulated Wire
-
PFA Insulated Wire
-
Rudy MullerMysun is a very good company, people are very kind,products are very very good! -
Joe RobinsonThe quality and the price of your product is very competitive on the market -
Diego CuellarYour goods are superior in quality compared with those of other manufacturers.
Contact Person :
Peter Sun
Phone Number :
0086-13823381460
Keywords [ silicone hook up wire ] match 165 Products.
16 AWG silicone rubber Flexible Insulated Wire with headlamp yellow color AWM3135
| Name: | 16 AWG Insulated Wire |
|---|---|
| Conductor Type: | Stranded |
| Application: | Home Appliance,Headlamp |
UL Listed AWM UL3530 Silicone Rubber Insulated Wire High Temperature Resistance
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ OR 200℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
Round 12 AWG Stranded Copper Wire , Green Flexible Electrical Wire AWM 3135
| Type: | Insulation |
|---|---|
| Conductor Type: | Stranded |
| Application: | Home Appliance,Headlamp |
China Factory Supply Lights XLPE Hook up Wire UL3289 22AWG XLPE Hook up Wire Insulated Copper
| Name: | XLPE Wire |
|---|---|
| Insulation: | XLPE |
| Conductor: | Tinned Copper |
16-30 Awg High Temp Fiberglass Braided Wire UL3068 UL Certificated Anti Oil
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ |
| Insulation: | Fiber Glass |
flexible multicore VDE H05SS-F Silicone Rubber Insulated Wire hook up wire
| Rated Voltage: | 450V/750V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 180℃ |
| Conductor: | Tinned Copper Wire |
XLPE Cable Awm3173 600V Heating Cable Fire Resistant Halogen Free Hook-up Electrical Lead Wire
| Name: | XLPE Wire |
|---|---|
| Model: | AWM3321 |
| Conductor: | Tinned Copper |
3135 AWG22 Flexible Insulated Wire with headlamp Silicone Rubber Insulated Anti Temperature Wire
| Name: | Flexible Silicone Wire |
|---|---|
| Conductor Type: | Stranded |
| Application: | Headlamp,Coffee Machine,Microwave Oven |
Mysun Awm4330 Silicone Rubber Wires Industrial Motor Use Copper Cable
| Name: | Flexible Silicone Wire |
|---|---|
| Conductor Type: | Stranded |
| Application: | Headlamp,Coffee Machine,Microwave Oven |
0.75mm2 Solid Wire Cable for System Use Powerful Silicone Insulated
| Name: | Flexible Silicone Wire |
|---|---|
| Conductor Type: | Stranded |
| Application: | Headlamp,Coffee Machine,Microwave Oven |

