All Products
-
Flexible Insulated Wire
-
Silicone Insulated Wire
-
Fiberglass Insulated Copper Wire
-
Insulated Wire
-
XLPE Hook Up Wire
-
Silicone Rubber Insulated Wire
-
Fiberglass Braided Wire
-
PVC Insulated Copper Wire
-
Mica Insulated Wire
-
Electrical Wiring Harness
-
Custom Electrical Wire
-
High Temperature Flexible Tubing
-
FEP Insulated Wire
-
PFA Insulated Wire
-
Rudy MullerMysun is a very good company, people are very kind,products are very very good! -
Joe RobinsonThe quality and the price of your product is very competitive on the market -
Diego CuellarYour goods are superior in quality compared with those of other manufacturers.
Contact Person :
Peter Sun
Phone Number :
0086-13823381460
Keywords [ 300v flexible insulated wire ] match 271 Products.
Silicone Rubber Fiberglass Insulated Copper Cable 4 6 8AWG 300V CCC
| Conductor Material: | Copper Or Tinned Copper |
|---|---|
| Application: | Heating,motor,transformer Windings And So On,electric Tool,mechanical And Electrical Machine Etc |
| Insulation Material: | Fiberglass Silicone Wire |
610m Solid PVC Insulated Copper Wire UL1007 Electric Hook Up Cable
| Conductor Material: | Copper Or Tinned Copper |
|---|---|
| Application: | Heating,motor,transformer Windings And So On,electric Tool,mechanical And Electrical Machine Etc |
| Rated Voltage: | 300V |
High Temp Silicone Rubber Insulated Wire Flexible UL3241 Moisture Proof
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200℃ |
| Conductor: | Nickel-plated Or Silver Plated Copper Wire |
Home Appliance Insulated Speaker Wire , Rubber Test Lead Wire UL 4330
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ |
| Conductor: | Tinned Copper Wire |
Mildew Proof 12 AWG Silicone Rubber Insulated Wire High Temperature Cable UL3253
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 250℃ |
| Conductor: | Nickel-plated Copper Wire |
Fireproof 1.5 mm Silicone Rubber Insulated Wire Flame Resistance VDE(N)2GFAF
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 180℃ |
| Conductor: | Tinned Copper Wire |
Red UL3223 Silicone Rubber Coated Wire , Flexible Rice Cooker Wire Weather Resistance
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
20awg flexible UL 3132 Silicone Rubber Insulated Wire tinned copper wire
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
22AWG flexible wire UL3136 silicone rubber insulated wire solid conductor
| Insulation: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Size: | 26AWG, 24AWG, 22AWG, 20AWG |
Super flexible wire UL3367 silicone rubber insulated wire tinned copper conductor
| Insulation: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Size: | 26-10AWG |

