All Products
-
Flexible Insulated Wire
-
Silicone Insulated Wire
-
Fiberglass Insulated Copper Wire
-
Battery Cable
-
Insulated Wire
-
XLPE Hook Up Wire
-
Silicone Rubber Insulated Wire
-
Fiberglass Braided Wire
-
PVC Insulated Copper Wire
-
Mica Insulated Wire
-
Electrical Wiring Harness
-
Custom Electrical Wire
-
High Temperature Flexible Tubing
-
FEP Insulated Wire
-
PFA Insulated Wire
-
Rudy MullerMysun is a very good company, people are very kind,products are very very good! -
Joe RobinsonThe quality and the price of your product is very competitive on the market -
Diego CuellarYour goods are superior in quality compared with those of other manufacturers.
Contact Person :
Peter Sun
Phone Number :
0086-13823381460
Keywords [ rubber high voltage silicone wire ] match 568 Products.
610m Solid PVC Insulated Copper Wire UL1007 Electric Hook Up Cable
| Conductor Material: | Copper Or Tinned Copper |
|---|---|
| Application: | Heating,motor,transformer Windings And So On,electric Tool,mechanical And Electrical Machine Etc |
| Rated Voltage: | 300V |
UL Listed PVC Insulated Copper Wire / Pvc Insulated Cable For Air Conditioner UL1007
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 80℃ |
| Insulation: | PVC |
PEFE TFE FEP Insulation Copper Conductor Wires 32AWG UL758
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Color: | Accept Customized |
| Usage: | Widely Used In Home Appliance ,lighting ,heater,motor & Generator,UAU,robot,industrial Power Etc |
UL1330 600V Stranded Conductor FEP Insulated Wire 200C Motor
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Color: | Accept Customized |
| Usage: | Widely Used In Home Appliance ,lighting ,heater,motor & Generator,UAU,robot,industrial Power Etc |
2000Ft/ROLL UL3133 22awg Nickel Plating Copper Fep Wire
| Model: | UL3133 |
|---|---|
| Conductor Type: | Stranded |
| Conductor: | Tinner Copper |
16-32AWG Flexible Insulated Wire Tinned Copper Conductor UL1860
| Rated Voltage: | 150V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200℃ |
| Insulation: | PFA |
16AWG UL3071 Tinned Copper Braided Wire 600V Stranded Fiberglass Insulated Wire
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Insulation Material: | Silicone Rubber |
| Conductor Material: | Tinned Copper |
14awg Fiberglass Braided Electrical Wire UL3071 600V XLPE Tinned Copper
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Insulation Material: | Silicone Rubber |
| Conductor Material: | Tinned Copper |
300v 200c UL3071 Copper Electrical Wire 10awg Stranded Tinned Copper Wire
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Insulation Material: | Silicone Rubber |
| Conductor Material: | Tinned Copper |
100m/ Roll VDE UL3071 Stranded Tinned Copper Wire XLPE 600V
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Insulation Material: | Silicone Rubber |
| Conductor Material: | Tinned Copper |

