All Products
-
Flexible Insulated Wire
-
Silicone Insulated Wire
-
Fiberglass Insulated Copper Wire
-
Insulated Wire
-
XLPE Hook Up Wire
-
Silicone Rubber Insulated Wire
-
Fiberglass Braided Wire
-
PVC Insulated Copper Wire
-
Mica Insulated Wire
-
Electrical Wiring Harness
-
Custom Electrical Wire
-
High Temperature Flexible Tubing
-
FEP Insulated Wire
-
PFA Insulated Wire
-
Rudy MullerMysun is a very good company, people are very kind,products are very very good! -
Joe RobinsonThe quality and the price of your product is very competitive on the market -
Diego CuellarYour goods are superior in quality compared with those of other manufacturers.
Contact Person :
Peter Sun
Phone Number :
0086-13823381460
Keywords [ rubber high voltage silicone wire ] match 564 Products.
UL5128 Mica Insulated Wire 300V 450C 20 22 24AWG FEP Glass
| Item: | Mica Insulated Wire |
|---|---|
| Insulation: | Mica + Glass |
| Conductor: | Nickel-plated Copper |
20 22 24AWG Mica Insulated Wire 450C High Temp UL5107 Nickel Plated
| Item: | Mica Insulated Wire |
|---|---|
| Insulation: | Mica + Glass |
| Conductor: | Nickel-plated Copper |
600V 250C AWM 14 AWG Wire , High Temperature Hook Up Wire UL10362
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 250℃ |
| Insulation: | PFA |
22 Awg Silicone Fiberglass Insulated Copper Wire UL 3122 High Temperature Resistant
| Voltage: | 300V |
|---|---|
| Temperature: | 200C |
| Insulation: | Silicone Rubber |
0.75mm2 Stranded Silicone Rubber Insulated Wire 180C 41/0.254 VDE H05S-K
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Insulation Material: | Silicone Rubber Extruded |
| Conductor Material: | Tinned Copper |
10KV UL3122 Flexible Electrical Wire 300V 200C Silicone Rubber Wire
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Insulation Material: | Silicone Rubber Extruded |
| Conductor Material: | Tinned Copper |
26AWG FT2 Blue Silicone Rubber Insulated Wire UL3069 For Home Appliance Lighting
| Product Name: | Silicone Rubber Cables |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Insulation: | Silicone Rubbe Insulation Cable |
UL Listed AWM UL3530 Silicone Rubber Insulated Wire High Temperature Resistance
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ OR 200℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
UL3071 600V Fiberglass Silicone Rubber Wire 13AWG CCC Stranded Tinned Copper Wire
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Insulation Material: | Silicone Rubber |
| Conductor Material: | Tinned Copper |
UL3252 Silicone Rubber Wires 600v 250C 22AWG FT2 Black Home Appliance Uav Lighting
| Product Name: | Silicone Rubber Cables |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Insulation: | Silicone Rubbe Insulation Cable |

