All Products
-
Flexible Insulated Wire
-
Silicone Insulated Wire
-
Fiberglass Insulated Copper Wire
-
Insulated Wire
-
XLPE Hook Up Wire
-
Silicone Rubber Insulated Wire
-
Fiberglass Braided Wire
-
PVC Insulated Copper Wire
-
Mica Insulated Wire
-
Electrical Wiring Harness
-
Custom Electrical Wire
-
High Temperature Flexible Tubing
-
FEP Insulated Wire
-
PFA Insulated Wire
-
Rudy MullerMysun is a very good company, people are very kind,products are very very good! -
Joe RobinsonThe quality and the price of your product is very competitive on the market -
Diego CuellarYour goods are superior in quality compared with those of other manufacturers.
Contact Person :
Peter Sun
Phone Number :
0086-13823381460
Keywords [ coated flexible insulated wire ] match 84 Products.
105C Electric PVC Insulated Copper Wire Oil Proof For Automotive 600V
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Conductor Material: | Copper |
| Application: | Various |
Copper Stranded Insulated PVC Electric Wire For Lighting UL1015 30AWG
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Conductor Material: | Copper |
| Application: | Various |
UL1015 Stranded Electric Wire PVC Insulation Copper Conductor For Lighting
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Conductor Material: | Copper |
| Application: | Various |
2.5mm Flexible Electric Copper Tinned Wire Silicone Rubber Insulated
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Conductor Material: | Copper |
| Application: | Various |
UL Listed PVC Insulated Copper Wire / Pvc Insulated Cable For Air Conditioner UL1007
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 80℃ |
| Insulation: | PVC |
Internal Insulated Resistance Wire White Tinned Copper AWM1007 For Home Kitchen
| Item: | PVC Insulated Copper Wire |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper Wire |
| OD: | 0.24-1.50 Mm |
Electronic Equipment PVC Sheathed Cable , Insulated Power Cable AWM1430 Internal Wiring
| Insulation: | XLPVC |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper Wire |
| OD: | 1.05-2.4mm |
600V AWM UL3512 8awg Silicone Rubber Insulated Cable
| Single Wire: | 0.05mm |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Insulation: | Silicone Rubber |
Multi Colors PVC Insulated Copper Wire Pure Copper Conductor UL Certificated UL1015
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 105C |
| Insulation: | PVC |
32-16AWG PVC insulated copper wire heat proof electrical cable UL1007
| Insulation: | PVC |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Size: | 32-16AWG |

