All Products
-
Flexible Insulated Wire
-
Silicone Insulated Wire
-
Fiberglass Insulated Copper Wire
-
Insulated Wire
-
XLPE Hook Up Wire
-
Silicone Rubber Insulated Wire
-
Fiberglass Braided Wire
-
PVC Insulated Copper Wire
-
Mica Insulated Wire
-
Electrical Wiring Harness
-
Custom Electrical Wire
-
High Temperature Flexible Tubing
-
FEP Insulated Wire
-
PFA Insulated Wire
-
Rudy MullerMysun is a very good company, people are very kind,products are very very good! -
Joe RobinsonThe quality and the price of your product is very competitive on the market -
Diego CuellarYour goods are superior in quality compared with those of other manufacturers.
Contact Person :
Peter Sun
Phone Number :
0086-13823381460
Keywords [ 300v flexible insulated wire ] match 271 Products.
0.75 mm Flexible Silicone Rubber Coated Flexible Wire For Led Light VDEH05S-K
| Rated Voltage: | 300V/500V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 180℃ |
| Conductor: | Tinned Copper Wire |
2 Pins 16 Gauge High Temperature Wire , Silicone Jacketed Cable 300V 200℃
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200℃ |
| Conductor: | Tinned Copper Wire |
Home Appliance Insulated Speaker Wire , Rubber Test Lead Wire UL 4330
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ |
| Conductor: | Tinned Copper Wire |
Red UL3223 Silicone Rubber Coated Wire , Flexible Rice Cooker Wire Weather Resistance
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
26AWG Pvc Insulated Cable UL1015 600V 105C Fire Resistant Cable
| Product Name: | PVC Wire |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Insulation: | PVC |
26AWG Pvc Insulated Cable UL1015 600V 105C Fire Resistant Cable
| Product Name: | PVC Wire |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Insulation: | PVC |
20-26 Awg Oil Resistant Custom Electrical Wire For Heat Product UL4297
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ |
| Conductor: | Tinned Copper Wire |
Tinned VDE UL3223 Silicone Rubber Coated Wire Home Appliances
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
14 AWG Flexible Silicone Coated Wire UL3135 Motor Heat Resistance Cable
| MATERIAL: | SILICONE RUBBER WITH TINNED COPPER |
|---|---|
| CONDUCTOR: | TINNED COPPER |
| STANDARD: | UL758 |
UL3173 Insulated XLPE Hook Up Wire Oil Resistance Electric Cable For Generator 20AWG
| MATERIAL: | XLPE+ TINNED COPPER |
|---|---|
| CONDUCTOR: | TINNED COPPER |
| STANDARD: | UL758 |

