All Products
-
Flexible Insulated Wire
-
Silicone Insulated Wire
-
Fiberglass Insulated Copper Wire
-
Battery Cable
-
Insulated Wire
-
XLPE Hook Up Wire
-
Silicone Rubber Insulated Wire
-
Fiberglass Braided Wire
-
PVC Insulated Copper Wire
-
Mica Insulated Wire
-
Electrical Wiring Harness
-
Custom Electrical Wire
-
High Temperature Flexible Tubing
-
FEP Insulated Wire
-
PFA Insulated Wire
-
Rudy MullerMysun is a very good company, people are very kind,products are very very good! -
Joe RobinsonThe quality and the price of your product is very competitive on the market -
Diego CuellarYour goods are superior in quality compared with those of other manufacturers.
Contact Person :
Peter Sun
Phone Number :
0086-13823381460
Keywords [ 200c high temperature wire ] match 270 Products.
200C 8awg UL1199 PTFE Wire High Temperature insulated Wire
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200℃ |
| Insulation: | PTFE |
26awg 200C UL1709 PFA high temperature Insulated Wire for Motorcycle
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200℃ |
| Insulation: | PFA |
32awg 200C UL1710 PFA high temperature Insulated Wire leading wire
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200℃ |
| Insulation: | PFA |
UL3512 Flexible Copper Hookup Wire , 0.5-4.0 Sq Mm Electrical Lead Wire
| Insulation: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Size: | 0.5-4.0sqmm |
E239689 UL1332 26AWG FEP Insulation Wire Coated Nickel Plated Copper Conductor
| Product Name: | UL1332 26AWG FEP Insulation Wire Coated Wire |
|---|---|
| Color: | All Colors |
| Conductor: | Nickel-plated Copper |
18awg 200C UL1592 high temperature Insulated Wire for automotive
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200℃ |
| Insulation: | FEP |
All Colors Insulated Stranded Copper Wire , PTFE Insulated Cable UL1180 20awg
| Product Name: | UL1180 20awg In Electrical High Quality PTFE Wire Cable |
|---|---|
| Color: | All Colors |
| Conductor: | Nickel-plated Copper |
UL1199 20awg Electrical Flexible Hook Up Wire PTFE Cable 600V Rated Voltage
| Product Name: | UL1199 20awg In Electrical High Quality PTFE Wire Cable |
|---|---|
| Color: | All Colors |
| Conductor: | Nickel-plated Copper |
20 AWG Hight Temperature FEP Insulated Wire 200C For Home Appliance
| Product Name: | Copper Core PVC Insulation Wire |
|---|---|
| Color: | Customer's Requirement |
| Conductor: | Stranded Copper |
26awg High Temp Fiberglass Insulated Wire ul3122 nickel plated copper wire for sensor
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200℃ |
| Insulation: | Fiberglass |

