All Products
-
Flexible Insulated Wire
-
Silicone Insulated Wire
-
Fiberglass Insulated Copper Wire
-
Battery Cable
-
Insulated Wire
-
XLPE Hook Up Wire
-
Silicone Rubber Insulated Wire
-
Fiberglass Braided Wire
-
PVC Insulated Copper Wire
-
Mica Insulated Wire
-
Electrical Wiring Harness
-
Custom Electrical Wire
-
High Temperature Flexible Tubing
-
FEP Insulated Wire
-
PFA Insulated Wire
-
Rudy MullerMysun is a very good company, people are very kind,products are very very good! -
Joe RobinsonThe quality and the price of your product is very competitive on the market -
Diego CuellarYour goods are superior in quality compared with those of other manufacturers.
Contact Person :
Peter Sun
Phone Number :
0086-13823381460
Keywords [ 200c high temperature wire ] match 270 Products.
Copper 24AWG PFA Flexible Insulated Cable E239689 150V 200C UL1860 For Home
| Product Name: | UL1860 Insulation High Temperature L Resistance Electric Hook-up Wire |
|---|---|
| Color: | All Colors |
| Conductor: | Nickel-plated Copper |
UL1180 PTFE coated nickel sliver plated copper wire 300V 200C electrical flexible wire
| Product Name: | UL1180 20awg In Electrical High Quality PTFE Wire Cable |
|---|---|
| Color: | All Colors |
| Conductor: | Nickel-plated Copper |
UL1199 PTFE coated nickel sliver plated copper wire 600V 200C electrical flexible wire
| Product Name: | UL1199 20awg In Electrical High Quality PTFE Wire Cable |
|---|---|
| Color: | All Colors |
| Conductor: | Nickel-plated Copper |
300v 200c UL3071 Copper Electrical Wire 10awg Stranded Tinned Copper Wire
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Insulation Material: | Silicone Rubber |
| Conductor Material: | Tinned Copper |
200c 300v Stranded PFA Insulated Wire UL1726 Flexible Hook Up Wire
| Product Name: | UL1726 Insulation High Temperature L Resistance Electric Hook-up Wire |
|---|---|
| Color: | All Colors |
| Conductor: | Nickel-plated Copper |
Copper UL3135 22Awg Round Silicone Insulated Wire 200c
| Model: | UL3135 |
|---|---|
| Conductor: | Tinner Copper |
| Rated Voltage: | 600V |
silicone rubber insulated wire 12-30AWG for electrical appliance with blace red color
| Insulation: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Rated Voltage: | 600V |
| Rated Temperature: | 200C |
22 Awg Silicone Fiberglass Insulated Copper Wire UL 3122 High Temperature Resistant
| Voltage: | 300V |
|---|---|
| Temperature: | 200C |
| Insulation: | Silicone Rubber |
Silicone Glass Braided Electrical Wire UL3122 Electrical Wire 200c Heat Resistance Wire
| Item: | Fiberglass Braided Wire |
|---|---|
| Insulation: | Silicone Rubber+fiberglass |
| Conductor: | Tinner Copper |
0.08mm Super Soft Silicone Wire 600V 200C UL3512 Tinned Copper Hybrid Battery Cable
| Conductor Material: | Tinned Copper Wire |
|---|---|
| Insulation Material: | Rubber |
| Rated Voltage: | 600V |

