All Products
-
Flexible Insulated Wire
-
Silicone Insulated Wire
-
Fiberglass Insulated Copper Wire
-
Insulated Wire
-
XLPE Hook Up Wire
-
Silicone Rubber Insulated Wire
-
Fiberglass Braided Wire
-
PVC Insulated Copper Wire
-
Mica Insulated Wire
-
Electrical Wiring Harness
-
Custom Electrical Wire
-
High Temperature Flexible Tubing
-
FEP Insulated Wire
-
PFA Insulated Wire
-
Rudy MullerMysun is a very good company, people are very kind,products are very very good! -
Joe RobinsonThe quality and the price of your product is very competitive on the market -
Diego CuellarYour goods are superior in quality compared with those of other manufacturers.
Contact Person :
Peter Sun
Phone Number :
0086-13823381460
Keywords [ ul758 high voltage electrical wire ] match 385 Products.
AWM3122 20AWG Fiberglass Insulated Copper Wire 305m/roll 300V 200C
| Item: | Fiberglass Braided Wire |
|---|---|
| Insulation: | Silicone Rubber+fiberglass |
| Conductor: | Tinner Copper |
Insulated AWM 3123 Fiberglass Braided Wire For Microwave Oven
| Item: | Fiberglass Braided Wire |
|---|---|
| Insulation: | Silicone Rubber+fiberglass |
| Conductor: | Tinner Copper |
UL5128 Mica Glass Braid Insulated Wire Fire Resistance Cables 24AWG
| Product Namee: | UL5107 Mica Wire |
|---|---|
| Rated Voltage: | 300V |
| Rated Temperature: | 450°C |
Glass Braided Mica Insulated Cable UL5335 22AWG Nickel Plated Conductor Wire
| Product Namee: | UL5335 Mica Wire |
|---|---|
| Rated Voltage: | 600V |
| Rated Temperature: | 450°C |
Mica UL5107 Fiberglass Braided Wire Nickel Plated Copper conductor 450C
| Product Namee: | UL5107 Mica Wire |
|---|---|
| Color: | Brown |
| Insulation: | Mica And Fiberglass |
105C Electric PVC Insulated Copper Wire Oil Proof For Automotive 600V
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Conductor Material: | Copper |
| Application: | Various |
2.0mm VDE High Temperature Silicone Cable 180C For Heater
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Color: | Yellow Green |
| Usage: | Widely Used In Home Appliance ,lighting ,heater,motor & Generator,UAU,robot,industrial Power Etc |
30AWG 600V PVC Insulated Copper Wire UL1015 105C Tinned Copper Insulated Wire
| Product Name: | PVC Wire |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Insulation: | PVC |
Tinned PVC Insulated Copper Wire 12 AWG For Electronics Equipment
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Conductor Material: | Copper |
| Application: | Various |
UL1015 Stranded PVC Insulated Wire Tinned Copper Cable For House Wiring
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Conductor Material: | Copper |
| Application: | Various |

