All Products
-
Flexible Insulated Wire
-
Silicone Insulated Wire
-
Fiberglass Insulated Copper Wire
-
Insulated Wire
-
XLPE Hook Up Wire
-
Silicone Rubber Insulated Wire
-
Fiberglass Braided Wire
-
PVC Insulated Copper Wire
-
Mica Insulated Wire
-
Electrical Wiring Harness
-
Custom Electrical Wire
-
High Temperature Flexible Tubing
-
FEP Insulated Wire
-
PFA Insulated Wire
-
Rudy MullerMysun is a very good company, people are very kind,products are very very good! -
Joe RobinsonThe quality and the price of your product is very competitive on the market -
Diego CuellarYour goods are superior in quality compared with those of other manufacturers.
Contact Person :
Peter Sun
Phone Number :
0086-13823381460
Keywords [ ul758 high voltage electrical wire ] match 385 Products.
600V 200C Silicone Battery Cable , High Heat Resistant Wire UL CUL CSA Certificated
| Voltage: | 600V AC |
|---|---|
| Temperature: | 200C |
| Insulation: | Silicone Rubber |
32-10AWG Silver Plated Copper Wire , Covered Wire UL1180
| Insulation: | PTFE |
|---|---|
| Conductor: | Nickel Or Silver Plated |
| Size: | 32AWG-10AWG |
High working temperature silicone rubber insulated wire UL3253 250C
| Insulation: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Conductor: | Nickel Plated Copper |
| Size: | 30-12AWG |
UL10362 E239689 Electrical Hook Up Wire Tinned Copper PFA Insulation Wire
| Product Name: | UL10362 PFA Insulation Heating Resistance Electric Wire |
|---|---|
| Color: | All Colors |
| Conductor: | Nickel-plated Copper |
Electric Motors Lighting Silicone Rubber Insulated Wire UL758 Tinned Copper Cable
| Insulation: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Rated Voltage: | 600V |
| Rated Temperature: | 150C |
UL3222 Lighting 305m/ Roll Silicone Flexible Cable 150C Nickel Plated Copper Wire
| Insulation: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Rated Voltage: | 300V |
| Rated Temperature: | 150C |
UL3142 FT2 Electrical Silicone Insulation Wire 150C 600V For Home Appliance
| Insulation: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Rated Voltage: | 600V |
| Rated Temperature: | 150C |
30AWG 150C VDE Silicone Insulated Wire UL3132 Tinned Copper Conductor Cable
| Insulation: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Rated Voltage: | 300V |
| Rated Temperature: | 150C |
600V 150C UL3137 Silicone Covered Wire 305m/ Roll Tinned Copper Electric Cable
| Insulation: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Rated Voltage: | 600V |
| Rated Temperature: | 150C |
16awg UL Silicone Insulated Wire UL3138 Tinned Copper Insulated Wire
| Insulation: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Rated Voltage: | 600V |
| Rated Temperature: | 150C |

