All Products
-
Flexible Insulated Wire
-
Silicone Insulated Wire
-
Fiberglass Insulated Copper Wire
-
Battery Cable
-
Insulated Wire
-
XLPE Hook Up Wire
-
Silicone Rubber Insulated Wire
-
Fiberglass Braided Wire
-
PVC Insulated Copper Wire
-
Mica Insulated Wire
-
Electrical Wiring Harness
-
Custom Electrical Wire
-
High Temperature Flexible Tubing
-
FEP Insulated Wire
-
PFA Insulated Wire
-
Rudy MullerMysun is a very good company, people are very kind,products are very very good! -
Joe RobinsonThe quality and the price of your product is very competitive on the market -
Diego CuellarYour goods are superior in quality compared with those of other manufacturers.
Contact Person :
Peter Sun
Phone Number :
0086-13823381460
Keywords [ ul758 high voltage electrical wire ] match 385 Products.
XLPE Insulated Wire UL3173 Oil Resistance Electric Cable For Generator Use Black
| Insulation: | XLPE |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Rated Voltage: | 600V |
600-750V XLPE Insulated Power Cable , 26 AWG Hookup Wire Ul758 Standard
| Conductor: | Tinned Copper |
|---|---|
| Rated Voltage: | 600-750V |
| Rated Temperature: | 150℃ |
250C 14 AWG Stranded Wire , Nickel Plated Copper Wire UL10486
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 250℃ |
| Insulation: | PFA |
High Temp 22 Awg Electrical Wire , Heat Resistant Wire For Oven 450C 600V UL5335
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 450℃ |
| Insulation: | Glass |
600V High Voltage Thin Lead Wire , FEP Insulated Wire UL1901 200℃
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200℃ |
| Insulation: | FEP |
14awg high temperature UL1331 Insulated Wire for electric oven
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ |
| Insulation: | FEP |
26awg High Temp Fiberglass Insulated Wire ul3122 nickel plated copper wire for sensor
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200℃ |
| Insulation: | Fiberglass |
Fiberglass Braided Electrical Cable silicone insulation wire Heat Proof
| Insulation: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Size: | 26-20AWG |
UL3512 Flexible Copper Hookup Wire , 0.5-4.0 Sq Mm Electrical Lead Wire
| Insulation: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Size: | 0.5-4.0sqmm |
2-7pins 250C UL20225 PFA Insulated Wire nickel-plated cooper wire
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 250℃ |
| Insulation: | PFA |

