All Products
-
Flexible Insulated Wire
-
Silicone Insulated Wire
-
Fiberglass Insulated Copper Wire
-
Insulated Wire
-
XLPE Hook Up Wire
-
Silicone Rubber Insulated Wire
-
Fiberglass Braided Wire
-
PVC Insulated Copper Wire
-
Mica Insulated Wire
-
Electrical Wiring Harness
-
Custom Electrical Wire
-
High Temperature Flexible Tubing
-
FEP Insulated Wire
-
PFA Insulated Wire
-
Rudy MullerMysun is a very good company, people are very kind,products are very very good! -
Joe RobinsonThe quality and the price of your product is very competitive on the market -
Diego CuellarYour goods are superior in quality compared with those of other manufacturers.
Contact Person :
Peter Sun
Phone Number :
0086-13823381460
Keywords [ blue pfa insulated wire ] match 120 Products.
Heat Resistant Single Core PFA Sheathed Cable Tinned Copper MYSUN
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Insulation Material: | PFA |
| Conductor Material: | Tinned Copper |
UL Certificated Insulated Wire And Cable Oil Resistant UL10362 600V 250C
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 250C |
| Insulation: | PFA |
Green Lighting PFA Insulated Cable / Jacketed Wire UL10362 Oil Resistance
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 250℃ |
| Testing Volatge: | 3KV |
150deg Silicone Rubber Insulated Wire 24awg For Headlamp 600V UL 3137
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
150deg Silicone Rubber Insulated Wire 24awg For Headlamp 600V UL 3137
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
High Temp Silicone Rubber Insulated Wire Flexible UL3241 Moisture Proof
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200℃ |
| Conductor: | Nickel-plated Or Silver Plated Copper Wire |
UL3122 flexible silicone electrical wire for electrical wire with red black white color
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Insulation Material: | Silicone Rubber Extruded |
| Conductor Material: | Tinned Copper |
24awg PFA Wires Ul10486 Black 300v 250c Awm10486 Vw-1 Lighting
| Product Name: | PFA Wires |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Insulation: | PFA Wires Rubbe Insulation Cable |
26AWG 150V 200C Blue PFA Wires UL758 AWM1860 For Heater Home Appliance Light
| Product Name: | PFA Wires |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Insulation: | PFA Wires Rubbe Insulation Cable |
UL1180 PTFE Wire 200C High-Temperature Resistant 12-32 AWG
| Temperature Rating: | 200°C |
|---|---|
| Wire Shape: | ROUND |
| AWG Sizes: | 12, 20, 22, 8, 24, 14, 16, 18, 26 |

