All Products
-
Flexible Insulated Wire
-
Silicone Insulated Wire
-
Fiberglass Insulated Copper Wire
-
Insulated Wire
-
XLPE Hook Up Wire
-
Silicone Rubber Insulated Wire
-
Fiberglass Braided Wire
-
PVC Insulated Copper Wire
-
Mica Insulated Wire
-
Electrical Wiring Harness
-
Custom Electrical Wire
-
High Temperature Flexible Tubing
-
FEP Insulated Wire
-
PFA Insulated Wire
-
Rudy MullerMysun is a very good company, people are very kind,products are very very good! -
Joe RobinsonThe quality and the price of your product is very competitive on the market -
Diego CuellarYour goods are superior in quality compared with those of other manufacturers.
Contact Person :
Peter Sun
Phone Number :
0086-13823381460
Keywords [ 305m roll ul tinned copper wire ] match 768 Products.
Fiber glass braided silicone rubber tinned copper wire UL3122 181AWG 7/0.39mm red black white blue
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Insulation Material: | Silicone Rubber Extruded |
| Conductor Material: | Tinned Copper |
Silicone rubber insulation tinned copper wire UL3122 300V 200C heater motor white black blue
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Insulation Material: | Silicone Rubber Extruded |
| Conductor Material: | Tinned Copper |
18AWG Fiberglass Braided Tinned Copper Wire UL 3071 FT2 Flame Test
| Product Name: | Silicone Rubber Wire |
|---|---|
| Insulation: | Silicone Rubber And Fiber Glass |
| Conductor: | Tinned Copper |
China supplier ul3123 600v 150c silicone rubber tinned copper wire
| Insulation: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Size: | 16awg-30awg |
UL3068 Certified 300V Rated Voltage 305m/roll Silicone Fiberglass Braided Wire for Coffee Machine Applications
| Conductor Material: | Copper |
|---|---|
| Diameter: | 16AWG, 18AWG, 20AWG, 22AWG, 24AWG, 26AWG, 28AWG, 30AWG |
| Insulation Material: | Rubber |
8awg Tinned Copper Flexible AWM Cable UL758 Silicone Rubber
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
Nickel Plating Copper Wire PVC Insulation Material and Stranded Conductor Type Mysun Factory Cheap Electrical Wire
| Insulation: | XLPVC |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper Wire |
| OD: | 1.90-5.05mm |
Tinned Copper Wire Pvc Power Cable , packing insulated wire
| Item: | PVC Insulated Copper Wire |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper Wire |
| OD: | 1.90-10.66 Mm |
high temperature flexible 20-26 Awg UL3140 Silicone Rubber Insulated tinned copper electrical Wire
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
Nickel Plating Copper Wire PVC Insulation Material and Stranded Conductor Type Mysun Factory Cheap Electrical Wire
| Insulation: | XLPVC |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper Wire |
| OD: | 1.90-5.05mm |

