All Products
-
Flexible Insulated Wire
-
Silicone Insulated Wire
-
Fiberglass Insulated Copper Wire
-
Insulated Wire
-
XLPE Hook Up Wire
-
Silicone Rubber Insulated Wire
-
Fiberglass Braided Wire
-
PVC Insulated Copper Wire
-
Mica Insulated Wire
-
Electrical Wiring Harness
-
Custom Electrical Wire
-
High Temperature Flexible Tubing
-
FEP Insulated Wire
-
PFA Insulated Wire
-
Rudy MullerMysun is a very good company, people are very kind,products are very very good! -
Joe RobinsonThe quality and the price of your product is very competitive on the market -
Diego CuellarYour goods are superior in quality compared with those of other manufacturers.
Contact Person :
Peter Sun
Phone Number :
0086-13823381460
Keywords [ 305m roll ul tinned copper wire ] match 768 Products.
24awg flexible heat resistant UL 3133 Silicone Rubber Insulated Wire tinned copper wire
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
600V 200C FEP Insulated Copper Wire UL1330 FEP Insulation Wire For Home Appliance
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200℃ |
| Insulation: | FEP |
Tinned PVC Insulated Copper Wire 12 AWG For Electronics Equipment
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Conductor Material: | Copper |
| Application: | Various |
32AWG PVC Insulation Tinned Copper Hook Up Wire For Electronic Equipment
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Conductor Material: | Copper |
| Application: | Various |
Solid PVC Insulated Copper Wire Tinned Copper Hook Up Cable For LED Lighting 30AWG
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Conductor Material: | Copper |
| Application: | Various |
CSA UL3135 Silicone Flexible Insulated Wire 16AWG 305M/ Roll
| Product Name: | UL3135 |
|---|---|
| Color: | Black White Red |
| Insulation: | Silicone |
UL1015 Stranded PVC Insulated Wire Tinned Copper Cable For House Wiring
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Conductor Material: | Copper |
| Application: | Various |
UL3135 Silicone Rubber Heat Resistance Insulated Heating Wire Tinned Copper 22 AWG
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Conductor Material: | Copper |
| Application: | Various |
UL3135 Silicone Rubber Insulated Heating Wire High Temperature Tinned Copper
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Conductor Material: | Copper |
| Application: | Various |
300V 20AWG 150C Silicone Insulated Wire UL3140 Tinned Copper Electrical Wire
| Insulation: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Rated Voltage: | 300V |
| Rated Temperature: | 150C |

