All Products
-
Flexible Insulated Wire
-
Silicone Insulated Wire
-
Fiberglass Insulated Copper Wire
-
Insulated Wire
-
XLPE Hook Up Wire
-
Silicone Rubber Insulated Wire
-
Fiberglass Braided Wire
-
PVC Insulated Copper Wire
-
Mica Insulated Wire
-
Electrical Wiring Harness
-
Custom Electrical Wire
-
High Temperature Flexible Tubing
-
FEP Insulated Wire
-
PFA Insulated Wire
-
Rudy MullerMysun is a very good company, people are very kind,products are very very good! -
Joe RobinsonThe quality and the price of your product is very competitive on the market -
Diego CuellarYour goods are superior in quality compared with those of other manufacturers.
Contact Person :
Peter Sun
Phone Number :
0086-13823381460
Keywords [ 305m roll ul tinned copper wire ] match 768 Products.
600V 150C Silicone Rubber Insulated Cable UL3134 Tinned Copper
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
Tinned Copper 18awg Silicone Rubber Insulated Wire UL3134
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
200C 16-26AWG Silicone Rubber Insulated Wire Tinned Copper UL3135
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200°C |
| Conductor: | Tinned Copper |
Lighting 12awg VDE Silicone Copper Wire UL3134 600V
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
Internal Insulated Resistance Wire White Tinned Copper AWM1007 For Home Kitchen
| Item: | PVC Insulated Copper Wire |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper Wire |
| OD: | 0.24-1.50 Mm |
AWM1007 610m Tinned Copper PVC Wire UL758 For Home Kitchen
| Item: | PVC Insulated Copper Wire |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper Wire |
| OD: | 0.24-1.50 Mm |
Tinned Copper UL3271 12AWG XLPE Hook Up Wire AWM3271
| Name: | XLPE Electrical Wire |
|---|---|
| Model: | AWM3271 |
| Conductor: | Tinned Copper |
5 Pins 200C Custom Electrical Wire Telfon Insulation Jacket Heating Cable
| Rated Voltage: | 450V/750V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200℃ |
| Insulation: | FEP Or PFA |
300V PVC Sheathed Insulated Copper Wire Cable UL1430 Tinned Conductor Wire
| Insulation: | PVC |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper Wire |
| OD: | 1.90-10.66mm |
OD 10.66mm PVC Sheathed Cable UL758 AWM1015 Tinned Copper
| Insulation: | PVC |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper Wire |
| OD: | 1.90-10.66mm |

