All Products
-
Flexible Insulated Wire
-
Silicone Insulated Wire
-
Fiberglass Insulated Copper Wire
-
Battery Cable
-
Insulated Wire
-
XLPE Hook Up Wire
-
Silicone Rubber Insulated Wire
-
Fiberglass Braided Wire
-
PVC Insulated Copper Wire
-
Mica Insulated Wire
-
Electrical Wiring Harness
-
Custom Electrical Wire
-
High Temperature Flexible Tubing
-
FEP Insulated Wire
-
PFA Insulated Wire
-
Rudy MullerMysun is a very good company, people are very kind,products are very very good! -
Joe RobinsonThe quality and the price of your product is very competitive on the market -
Diego CuellarYour goods are superior in quality compared with those of other manufacturers.
Contact Person :
Peter Sun
Phone Number :
0086-13823381460
Keywords [ 300v rubber tinned copper wire ] match 310 Products.
Home Appliance Insulated Speaker Wire , Rubber Test Lead Wire UL 4330
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ |
| Conductor: | Tinned Copper Wire |
high temperature flexible 20-26 Awg UL3140 Silicone Rubber Insulated tinned copper electrical Wire
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
Tinned Copper Silicone Rubber Insulated Wire / Electric Heating Coil Wire UL3219
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
UL3122 Fiberglass Braided Proof Insulated Wire Heating Lead 300V
| Insulation: | Fiber Glass And Silcicone Rubber |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Conductor Type: | Stranded |
Tinned Copper Silicone Rubber Insulated Wire / Electric Heating Coil Wire UL3219
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
0.75 mm Flexible Silicone Rubber Coated Flexible Wire For Led Light VDEH05S-K
| Rated Voltage: | 300V/500V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 180℃ |
| Conductor: | Tinned Copper Wire |
Red 22 AWG Silicone Insulated Wire With Tinned Copper Conductor UL3133
| Name: | 22 AWG Silicone Insulated Wire |
|---|---|
| Insulation: | Silicone Rubber |
| Conductor: | Tinned Copper |
22 AWG Stranded Copper Wire , Red High Voltage Lead Wire UL3136 150°C FT-2
| Name: | Silicone Rubber Wire |
|---|---|
| Model: | AMW3136 |
| Insulation: | Silicone Rubber |
Approval U L Standard Silicone Insulated Wire 24AWG Wires and Cables
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Color: | Black |
| Usage: | Widely Used In Home Appliance ,lighting ,heater,motor & Generator,UAU,robot,industrial Power Etc |
Super flexible wire UL3367 silicone rubber insulated wire tinned copper conductor
| Insulation: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Size: | 26-10AWG |

