All Products
-
Flexible Insulated Wire
-
Silicone Insulated Wire
-
Fiberglass Insulated Copper Wire
-
Insulated Wire
-
XLPE Hook Up Wire
-
Silicone Rubber Insulated Wire
-
Fiberglass Braided Wire
-
PVC Insulated Copper Wire
-
Mica Insulated Wire
-
Electrical Wiring Harness
-
Custom Electrical Wire
-
High Temperature Flexible Tubing
-
FEP Insulated Wire
-
PFA Insulated Wire
-
Rudy MullerMysun is a very good company, people are very kind,products are very very good! -
Joe RobinsonThe quality and the price of your product is very competitive on the market -
Diego CuellarYour goods are superior in quality compared with those of other manufacturers.
Contact Person :
Peter Sun
Phone Number :
0086-13823381460
Keywords [ 26awg high temperature insulation wire ] match 131 Products.
300V 150C Flexible Electrical Wire UL1333 26AWG FEP Insulated Wire
| Product Name: | UL1333 26AWG FEP Insulation Wire Coated Wire |
|---|---|
| Color: | All Colors |
| Conductor: | Nickel-plated Copper |
610m/ Roll Silicone Rubber Insulated Wire VDE UL3135 Flexible Silicone Wire 26AWG
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200°C |
| MOQ: | 3050M |
200C UL758 26AWG fiberglass Rubber Insulated Electrical Wire hook up wire for heating
| Product Name: | Silicone Wire |
|---|---|
| Size: | 12-26AWG 0.3-1.25mm2 |
| Rated Voltage: | 600V |
UL3512 High Temperature Silicone Insulated Wire with 200C Rating and Round Shape for Industrial Applications
| Conductor Material: | Copper |
|---|---|
| Insulation Material: | Rubber |
| Rated Voltage: | 600 V |
150deg Silicone Rubber Insulated Wire 24awg For Headlamp 600V UL 3137
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
20 22 24AWG Mica Insulated Wire 450C High Temp UL5107 Nickel Plated
| Item: | Mica Insulated Wire |
|---|---|
| Insulation: | Mica + Glass |
| Conductor: | Nickel-plated Copper |
8 Colors Awm5107 UL758 Nickel PlatingMica Insulated Wire
| Item: | Mica Insulated Wire |
|---|---|
| Insulation: | Mica + Glass |
| Conductor: | Nickel-plated Copper |
Awm3122 Flexible High Voltage Silicone Rubber Insulation Wire Fiberglass Braiding Cable Green
| Item: | Fiberglass Braided Wire |
|---|---|
| Insulation: | Silicone Rubber+fiberglass |
| Conductor: | Tinner Copper |
Awm3122 Flexible High Voltage Silicone Rubber Insulation Wire Fiberglass Braiding Cable Green
| Item: | Fiberglass Braided Wire |
|---|---|
| Insulation: | Silicone Rubber+fiberglass |
| Conductor: | Tinner Copper |
Braided Fiberglass Insulated Copper Wire UL3122 20awg 18awg 16awg UL Certificated
| Insulation: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Size: | 26AWG-16AWG, 0.3-1.25mm |

