All Products
-
Flexible Insulated Wire
-
Silicone Insulated Wire
-
Fiberglass Insulated Copper Wire
-
Insulated Wire
-
XLPE Hook Up Wire
-
Silicone Rubber Insulated Wire
-
Fiberglass Braided Wire
-
PVC Insulated Copper Wire
-
Mica Insulated Wire
-
Electrical Wiring Harness
-
Custom Electrical Wire
-
High Temperature Flexible Tubing
-
FEP Insulated Wire
-
PFA Insulated Wire
-
Rudy MullerMysun is a very good company, people are very kind,products are very very good! -
Joe RobinsonThe quality and the price of your product is very competitive on the market -
Diego CuellarYour goods are superior in quality compared with those of other manufacturers.
Contact Person :
Peter Sun
Phone Number :
0086-13823381460
Keywords [ hook up stranded copper wire ] match 112 Products.
UL1007 Flexible PVC Insulated Copper Wire Electric Hook Up Cable
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Conductor Material: | Copper |
| Application: | Various |
Nickel Plating Copper Wire PVC Insulation Material and Stranded Conductor Type Mysun Factory Cheap Electrical Wire
| Insulation: | XLPVC |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper Wire |
| OD: | 1.90-5.05mm |
FT1 125C 600V 8AWG XLPE Hook Up Wire UL3195 Strand Tinned Copper Wire
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 125C |
| Standard: | UL758 |
305m/roll Stranded PVC Insulated Copper Conductor House Wiring Electrical Cable
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Conductor Material: | Copper |
| Application: | Various |
VDE 600V UL758 Tinned Copper Wires 6AWG 150C XLPE Silicone Hook Up Wire
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Color: | Blue/White/Red/Brown/Yellow/Green/Yellow Green/Black |
| Usage: | Widely Used In Home Appliance ,lighting ,heater,motor & Generator,UAU,robot,industrial Power Etc |
Flexible PVC Enameled Copper Wire 18 AWG Transparent Power Cable
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Conductor Material: | Copper |
| Application: | Various |
Round 12 AWG Stranded Copper Wire , Green Flexible Electrical Wire AWM 3135
| Type: | Insulation |
|---|---|
| Conductor Type: | Stranded |
| Application: | Home Appliance,Headlamp |
Awm3122 Multi Functional White Stranded Hookup Wire Environment Friendly
| Item: | Fiberglass Braided Wire |
|---|---|
| Insulation: | Silicone Rubber+fiberglass |
| Conductor: | Tinner Copper |
Silicone Flexible Insulated Wire 28AWG Pure Tinned Copper Wire
| Conductor Type: | Flexible |
|---|---|
| Insulation Material: | Silicone |
| Conductor Material: | Copper |
16 awg 600V 105C UL1015 PVC Insulated Copper Wire Hook Up Cable
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 105℃ |
| Insulation: | PVC |

