All Products
-
Flexible Insulated Wire
-
Silicone Insulated Wire
-
Fiberglass Insulated Copper Wire
-
Insulated Wire
-
XLPE Hook Up Wire
-
Silicone Rubber Insulated Wire
-
Fiberglass Braided Wire
-
PVC Insulated Copper Wire
-
Mica Insulated Wire
-
Electrical Wiring Harness
-
Custom Electrical Wire
-
High Temperature Flexible Tubing
-
FEP Insulated Wire
-
PFA Insulated Wire
-
Rudy MullerMysun is a very good company, people are very kind,products are very very good! -
Joe RobinsonThe quality and the price of your product is very competitive on the market -
Diego CuellarYour goods are superior in quality compared with those of other manufacturers.
Contact Person :
Peter Sun
Phone Number :
0086-13823381460
Keywords [ hook up stranded copper wire ] match 112 Products.
Motor lead 18AWG 41/0.16 UL3134 Flexible Silicone Rubber Insulated Wire blue black white
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
High Strand Electrical Hookup Wire Silicone Rubber Cable 600V 150°C AWM3132
| Name: | Silicone Electrical Wire |
|---|---|
| Model: | AWM3132 |
| Insulation: | Silicone Rubber |
200C 13-18AWG High Temperature Stranded Wire / 600v Hook Up Wire UL3071
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200℃ |
| Insulation: | Fiber Glass |
Fire Resistant Silicone Stranded Wire , 26AWG Silicone Insulated Cable
| Type: | Insulation |
|---|---|
| Conductor Type: | Stranded |
| Application: | Headlamp,Coffee Machine,Microwave Oven |
16 awg 600V 105C UL1015 PVC Insulated Copper Wire Hook Up Cable
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 105℃ |
| Insulation: | PVC |
Hight Temperature Electrical FEP Wire Tinned Copper UL1330 1AWG For Lighting
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Material: | Copper |
| Insulation: | Fep Insulation Cable |
24 Gauge High Voltage Silicone Wire , Silicone Electrical Cable Fireproof
| Name: | High Voltage Silicone Wire |
|---|---|
| Conductor Type: | Stranded |
| Application: | Home Appliance,Headlamp |
Approval Insulated Wire Headlamp Insulated Industrial Proof AWM3135
| Type: | Insulation |
|---|---|
| Conductor Type: | Stranded |
| Application: | Home Appliance,Headlamp |
3135 AWG22 Flexible Insulated Wire with headlamp Silicone Rubber Insulated Anti Temperature Wire
| Name: | Flexible Silicone Wire |
|---|---|
| Conductor Type: | Stranded |
| Application: | Headlamp,Coffee Machine,Microwave Oven |
0.75mm2 Solid Wire Cable for System Use Powerful Silicone Insulated
| Name: | Flexible Silicone Wire |
|---|---|
| Conductor Type: | Stranded |
| Application: | Headlamp,Coffee Machine,Microwave Oven |

