All Products
-
Flexible Insulated Wire
-
Silicone Insulated Wire
-
Fiberglass Insulated Copper Wire
-
Battery Cable
-
Insulated Wire
-
XLPE Hook Up Wire
-
Silicone Rubber Insulated Wire
-
Fiberglass Braided Wire
-
PVC Insulated Copper Wire
-
Mica Insulated Wire
-
Electrical Wiring Harness
-
Custom Electrical Wire
-
High Temperature Flexible Tubing
-
FEP Insulated Wire
-
PFA Insulated Wire
-
Rudy MullerMysun is a very good company, people are very kind,products are very very good! -
Joe RobinsonThe quality and the price of your product is very competitive on the market -
Diego CuellarYour goods are superior in quality compared with those of other manufacturers.
Contact Person :
Peter Sun
Phone Number :
0086-13823381460
Keywords [ 305m roll ul tinned copper wire ] match 768 Products.
Electric Kettle 200C Silicone Rubber Insulated Wire UL3135
| Insulation Material:: | Silicone |
|---|---|
| Certificate:: | ISO9001/ISO14001 /OHSAS18001/CCC |
| Rated Temperature:: | 200C |
Customized Copper Clad Steel Wire Electrical Wire for Industrial Use Pigtail Cable
| Item: | Fiberglass Braided Wire |
|---|---|
| Insulation: | Silicone Rubber+fiberglass |
| Conductor: | Tinner Copper |
Silicone Glass Braided Electrical Wire UL3122 Electrical Wire 200c Heat Resistance Wire
| Item: | Fiberglass Braided Wire |
|---|---|
| Insulation: | Silicone Rubber+fiberglass |
| Conductor: | Tinner Copper |
UL3122 Silicone Braided Wire for House Appliance Wiring
| Item: | Fiberglass Braided Wire |
|---|---|
| Insulation: | Silicone Rubber+fiberglass |
| Conductor: | Tinner Copper |
Copper Core UL4330 18AWG Flexible Stranded Wire Silicone Rubber
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ |
| Conductor: | Tinned Copper Wire |
Multi Core 4*18 Awg Custom Electrical Wire High Voltage Resistance UL4271
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200℃ |
| Conductor: | Tinned Copper Wire |
20-26 Awg Oil Resistant Custom Electrical Wire For Heat Product UL4297
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ |
| Conductor: | Tinned Copper Wire |
Home Appliance Insulated Speaker Wire , Rubber Test Lead Wire UL 4330
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ |
| Conductor: | Tinned Copper Wire |
2 Pins 16 Gauge High Temperature Wire , Silicone Jacketed Cable 300V 200℃
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200℃ |
| Conductor: | Tinned Copper Wire |
OEM 30 Awg Custom Electrical Wire And Cables Silicone Insulation 30V 150C Acid Resistance
| Rated Voltage: | 30V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ |
| Conductor: | Tinned Copper Wire |

