All Products
-
Flexible Insulated Wire
-
Silicone Insulated Wire
-
Fiberglass Insulated Copper Wire
-
Insulated Wire
-
XLPE Hook Up Wire
-
Silicone Rubber Insulated Wire
-
Fiberglass Braided Wire
-
PVC Insulated Copper Wire
-
Mica Insulated Wire
-
Electrical Wiring Harness
-
Custom Electrical Wire
-
High Temperature Flexible Tubing
-
FEP Insulated Wire
-
PFA Insulated Wire
-
Rudy MullerMysun is a very good company, people are very kind,products are very very good! -
Joe RobinsonThe quality and the price of your product is very competitive on the market -
Diego CuellarYour goods are superior in quality compared with those of other manufacturers.
Contact Person :
Peter Sun
Phone Number :
0086-13823381460
Keywords [ 26awg high temperature insulation wire ] match 135 Products.
UL standard silicone cable UL3135 Flexible Silicone Wire For Tinned Copper Conductor
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 200°C |
| MOQ: | 3050M |
200C UL758 26AWG Rubber Insulated Electrical Wire
| Product Name: | Silicone Wire |
|---|---|
| Size: | 12-26AWG 0.3-1.25mm2 |
| Rated Voltage: | 600V |
Tinned Copper XLPE Electrical Wire Stranded Conductor 26Awg
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Color: | Blue |
| Usage: | Widely Used In Home Appliance ,lighting ,heater,motor & Generator,UAU,robot,industrial Power Etc |
Silicone Glass Braided Electrical Wire UL3122 Electrical Wire 200c Heat Resistance Wire
| Item: | Fiberglass Braided Wire |
|---|---|
| Insulation: | Silicone Rubber+fiberglass |
| Conductor: | Tinner Copper |
UL3122 Silicone Braided Wire for House Appliance Wiring
| Item: | Fiberglass Braided Wire |
|---|---|
| Insulation: | Silicone Rubber+fiberglass |
| Conductor: | Tinner Copper |
AWM3122 20AWG Fiberglass Insulated Copper Wire 305m/roll
| Item: | Fiberglass Braided Wire |
|---|---|
| Insulation: | Silicone Rubber+fiberglass |
| Conductor: | Tinner Copper |
UL3068 Fiberglass Insulated Copper Wire 150C CCC Silicone Rubber Wire
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Color: | Green |
| Usage: | Widely Used In Home Appliance ,lighting ,heater,motor & Generator,UAU,robot,industrial Power Etc |
Double Layer FEP Insulated Protection Wire Ul1332 Teflon Wire FEP Electric Wire
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Color: | White |
| Usage: | Widely Used In Home Appliance ,lighting ,heater,motor & Generator,UAU,robot,industrial Power Etc |
305m/Roll AWM3122 20AWG Fiberglass Braided Wire Proof Insulated
| Item: | Fiberglass Braided Wire |
|---|---|
| Insulation: | Silicone Rubber+fiberglass |
| Conductor: | Tinner Copper |
CCC 305m Household Silicone Insulated Cable UL3122
| Item: | Fiberglass Braided Wire |
|---|---|
| Insulation: | Silicone Rubber+fiberglass |
| Conductor: | Tinner Copper |

